Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Spokojny Dom Rodzinny na Uboczu ze Strefą Rekreacyjną

Hamilton May prezentuje rodzinny dom na wynajem w spokojnej podwarszawskiej miejscowości Magdalenka, idealny dla osób poszukujących prywatności i kontaktu z naturą. Ta nieruchomość oferuje tradycyjny, elegancki design w przestronnym i funkcjonalnym układzie.

Prezentowany dom o powierzchni 230 m2 składa się z dwóch kondygnacji użytkowych. 

Na parterze znajdują się:

  • jasny salon,
  • duża kuchnia i jadalnia,
  • hol wejściowy,
  • pralnia 
  • garaż na dwa samochody.

Na piętrze urządzono część sypialną, składającą się z:

  • otwartej części wypoczynkowej,
  • dużej sypialni z łazienką i garderobą,
  • sypialni z balkonem 
  • dwie kolejnych sypialni ze wspólną łazienką.

Dodatkowe przestrzenie do przechowywania znajdują się w piwnicy i na strychu.

Nieruchomość szczyci się dużym, dobrze utrzymanym ogrodem z zewnętrzną sauną i jacuzzi, altanką do grillowania i stanowi bezpieczną przestrzeń dla dzieci. Na terenie znajduje się również zewnętrzna wiata do dodatkowego przechowywania.

Zbudowany w 2008 roku w tradycyjnym i eleganckim stylu architektonicznym dom został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować dopływ światła naturalnego oraz przestrzeń, zapewniając komfortowe i harmonijne otoczenie domownikom. Nieruchomość korzysta również z własnego ujęcia wody.

Magdalenka to malownicza miejscowość położona zaledwie 25-35 minut autem od centrum Warszawy i 10 minut od Piaseczna. Jej obszar praktycznie w całości pokrywają lasy sosnowe, dlatego jest jedną z bardziej atrakcyjnych miejscowości pod Warszawą. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, w tym jedna z bardziej prestiżowych szkół międzynarodowych Brytyjska Szkoła Thames w Piasecznie.

Nieruchomość otoczona jest przyrodą, zlokalizowana z dala od uczęszczanych dróg i intensywnej zabudowy, idealna na długie spacery i aktywności na świeżym powietrzu.

Cena 22 000 PLN netto (+ 23 % VAT) miesięcznie + wywóz śmieci (250 PLN)  + media (3600 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Spokój lasu zapewnia kojące i relaksujące otoczenie, idealne dla życia rodzinnego.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 20157
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
230 m2
Sypialnie
4
Łazienki
2
Liczba pięter
1
Rozmiar działki
1817 m2
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Data aktualizacji
21-05-2024
Klimatyzacja
Balkon
Ogród
Internet
Przyjazne dla zwierząt
Parking prywatny

Koszty

Ref: 20157
Cena za miesiąc
22 000 PLN
constant.rent per m2/m2
96 PLN

Cena 22 000 PLN netto (+ 23 % VAT) miesięcznie + wywóz śmieci (250 PLN)  + media (3600 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.