Unikalny, funkcjonalny apartament z dwiema sypialniami położony na 25 piętrze w inwestycji Złota 44 - Złota, Warszawa - na sprzedaż, ref. 16449 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Unikalny, funkcjonalny apartament z dwiema sypialniami położony na 25 piętrze w inwestycji Złota 44


Hamilton May prezentuje unikalny, przestronny apartament z dwiema sypialniami położony na 25 piętrze jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Wysokie piętro zapewni niepowtarzalny widok. Umowa sprzedaży na podstawie cesji w wyjątkowej cenie.

Unikalny, trzypokojowy apartament położony na 25 piętrze posiada komfortowy i funkcjonalny rozkład. Składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni typu master bedroom posiadającą prywatną łazienkę, drugiego, funkcjonalnego pokoju, który może zostać wykorzystany zarówno na gabinet jak i drugą sypialnie, dodatkowej łazienki z wanną, oraz pralni. Apartament położony na stronę południowo- wschodnią stronę został wykończony w oparciu o najwyższy standard.

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek w Warszawie - mierzący 192m wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce. Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczona jest piwnica na wino oraz 2 sale konferencyjne. Złota 44 to stanowczo najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień tworzy prawdziwie niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 4 282 600 PLN zawiera komórkę lokatorską + miejsce w parkingu podziemnym (130000 PLN )

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 16449
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
4 282 600 PLN
(943 803 EUR)

cena/M2
49 000 PLN

Powierzchnia
87m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
w centrum

piętro
25

data aktualizacji
02-12-2021