Apartament na 31 piętrze, w najbardziej prestiżowym wieżowcu w Warszawie. - Złota, Warszawa - na sprzedaż, ref. 16746 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartament na 31 piętrze, w najbardziej prestiżowym wieżowcu w Warszawie.


Hamilton May przedstawia Państwu nową ofertę sprzedaży nietuzinkowego mieszkania z widokiem na Pałac Kultury.

W skład apartamentu (72 m2) wchodzi przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, dwie łazienki z czego jedna z wanną a druga z prysznicem a także sypialnia z której jest wejście do garderoby oraz pralni i suszarni. Jakość wykonania apartamentu jest na najwyższym poziomie, na wyposażeniu znajduje się wysokiej klasy system alarmowy oraz inteligentny system sterowania HMS. Kuchnia wyposażona została w wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD marki Gaggenau. Jakość wykończenia apartamentu i dbałość o wszelkie detale i funkcjonalność przestrzeni jest zdumiewająca.

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek w Warszawie - mierzący 192m wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce. Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczona jest piwnica na wino oraz 2 sale konferencyjne. Złota 44 to najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień tworzy prawdziwie niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 3640000 PLN zawiera miejsce w parkingu podziemnym

Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 16746
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
3 640 000 PLN
(796 703 EUR)

cena/M2
50 276 PLN

Powierzchnia
72m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
31

niedawna aktualizacja
07-10-2021