Luksusowy apartament z pięknym widokiem w wieżowcu Złota 44 - Złota, Warszawa - na sprzedaż, ref. 15394 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy apartament z pięknym widokiem w wieżowcu Złota 44


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny apartament z widokiem na kwitnącą Wole.

Apartament o powierzchni 63m2 składający się z salonu połączonego z otwartą i w pełni wyposażoną kuchnią, sypialni z dużym, podwójnym łóżkiem oraz łazienki z wanną. Apartament jest wykończony z najwyższej klasy materiałów oraz w pełni umeblowany. Nieruchomość wyposażona jest w inteligenty system zarządzania apartamentem dzięki któremu możemy sterować klimatyzacją, oświetleniem, roletami lub połączyć się z lobby budynku. Nie kwestionowanym atutem jest widok z 22 kondygnacji na pięknie rozwijającą się Wolę oraz nowe wieżowce.

Złota 44 to jeden z najwyższych budynków w Warszawie - mierzy 192m wysokości, wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce. Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczona jest piwnica na wino oraz 2 sale konferencyjne. Złota 44 to stanowczo najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień tworzy prawdziwie niezrównaną całość.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewnia łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia także szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 2500000 PLN zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
nowa/wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15394
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
2 500 000 PLN
(560 802 EUR)

cena/M2
39 683 PLN

Powierzchnia
63m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
22

data aktualizacji
04-09-2020