Przestronne trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Williama Heerleina Lindleya, Warszawa - na sprzedaż, ref. 14477 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji


Hamilton May prezentuje ofertę przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji na ulicy Lindleya. Oferta idealnie łączy z sobą tradycje z nowoczesnością.

Trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy z windą składa się z nowoczesnej, widnej kuchni, salonu połączonego z balkonem, dwóch sypialni, 2 łazienek i WC. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. W lokalu zostały wymienione podłogi oraz wszystkie instalacje, natomiast w kuchni oraz łazience zamontowano ogrzewanie podłogowe. Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją okien południe oraz wschód. Do mieszkania przynależy piwnica.

Kamienica przy ulicy Williama Lindleya powstała w 1938 roku według projektu Lucjana Korngolda. Przedstawia charakterystyczną dla architekta kompozycję fasady, opartą na wyraźnej osi symetrii przechodzącej przez środek elewacji i lekko cofniętych w stosunku do głównej płaszczyzny loggiach. Poprzecinaną nitkowaniami elewację pokryto tynkiem mineralnym imitującym kamień. Efektownie podcięte przyziemie odwołuje się do ówczesnych zasad kompozycji nowoczesnej architektury, pozostawiając funkcję nośną centralnej części fasady smukłemu słupowi.

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, pozwala na błyskawiczne przemieszczanie się po Warszawie. W odległości 2 minut są przystanki tramwajowe, autobusowe. W najbliższej odległości znajdziemy wiele punktów usługowych, gastronomicznych.

Cena 1550000 PLN

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
nowa cena
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14477
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
1 550 000 PLN
(349 319 EUR)

cena/M2
15 347 PLN

Powierzchnia
101m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
1

data aktualizacji
19-05-2020