Piękny apartament z czterema sypialniami w inwestycji Marina Mokotów - Warowna, Warszawa - na sprzedaż, ref. 15080 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piękny apartament z czterema sypialniami w inwestycji Marina Mokotów


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny penthouse z czterema sypialniami z tarasem na dachu i widokiem na park w inwestycji Marina Mokotów.

Dwupoziomowy apartament liczy ok. 230 m2. Na poziomie pierwszym (ok. 175 m2) znajdują się salon z kominkiem połączony z jadalnią, wydzielona kuchnia, taras (z markizą przy kuchni), sypialnia z przynależną łazienką, dwie sypialnie, gabinet, dwie garderoby, łazienka z kabiną prysznicową i wanną, pralnia. Bardzo korzystna ekspozycja pomieszczeń - północ w sypialniach, południe w kuchni i salonie. W salonie wysokość mieszkania sięga ok. 6 m. Dodatkowo, na drugim poziomie o powierzchni ok. 55 m2, znajdują się: sypialnia, łazienka z prysznicem z funkcją sauny parowej i wanną, duża garderoba oraz przestronny taras na dachu z zielenią i ładnym widokiem na park. Na tym poziomie sypialnia posiada okna na zachód i jest wyposażona w klimatyzację. W mieszkaniu jest zamontowany system centralnego odkurzacza. Do apartamentu przynależą dwa miejsca w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Nieruchomość mieści się na trzecim i czwartym, ostatnim piętrze budynku z 2006 roku wchodzącego w skład osiedla Marina Mokotów. Cały kompleks został zaprojektowany przez APA Kuryłowicz & Associates, a jego budowa była realizowana przez największego polskiego developera Dom Development S.A. Działka, na której zlokalizowany jest cały kompleks ma powierzchnię 20 ha. Cały teren jest bardzo ładnie zagospodarowany. Centralną częścią planu osiedla jest pas zieleni parkowej, ze zbiornikiem wodnym, połączony z parkiem urządzonym na historycznych wałach fortowych. Wzdłuż parku zlokalizowano kwartały zabudowy mieszkaniowej o różnorodnej intensywności i charakterze. Budynki wykończone są w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o najmniejsze detale. Cały kompleks jest strzeżony i monitorowany. Z budynku wyjście na plac zabaw, który przynależy tylko do jednej klatki.

Marina Mokotów to duża, nowoczesna inwestycja na Górnym Mokotowie. Posiada doskonałą lokalizację, co stanowi niewątpliwy atut inwestycji. Znajduje się w odległości zaledwie 10 minut jazdy od centrum Warszawy, 10 minut od lotniska Chopina i 5 minut jazdy od dynamicznie rozwijającego się centrum biznesowego dzielnicy Mokotów. Inwestycja wykończona jest w najwyższym standardzie i wyposażona w windy, parking podziemny, całodobową ochronę i monitoring. Dużą cześć powierzchni inwestycji zajmuje zieleń i jeziorko dostępne wyłącznie dla jej mieszkańców. Na terenie osiedla znajdują się m. in.: sklepy spożywcze, winiarnie, restauracje, kawiarnia, klinika stomatologiczna, pralnia, fryzjer, bank, przedszkola i liczne place zabaw. Na przeciwko wjazdu do osiedla znajduje się klinika medyczna Lux Med i apteka, a obok korty tenisowe i supermarket.

Cena 3470000 PLN + dwa miejsca w parkingu podziemnym (100000 PLN) + komórka lokatorska (30000 PLN)

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15080
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica


cena
3 470 000 PLN
(778 393 EUR)

cena/M2
15 219 PLN

Powierzchnia
228m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
4km

piętro
3

data aktualizacji
04-09-2020