Przestronny, słoneczny, czteropokojowy apartament z tarasem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Murano - Pokorna, Warszawa - na sprzedaż, ref. 14627 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronny, słoneczny, czteropokojowy apartament z tarasem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Murano


Hamilton May ma przyjemność przedstawić komfortowy, czteropokojowy apartament z tarasem i przepięknym widokiem z siódmego piętra na panoramę miasta. Apartament mieści w odległości 3 minut piechotą od stacji metra Dworzec Gdański.

Komfortowy apartament, mieszczący się na siódmym piętrze posiada taras z wyjściem z salonu otwartego częściowo na kuchnię, dwie podobnej wielkości sypialnie, gabinet łazienkę z wanną oraz WC. Lokal urządzony stylowo i funkcjonalnie. Idealnie nadaje się dla rodziny z dzieckiem bądź dwóch niezależnie pracujących osób

Apartamenty Murano to kompleks apartamentowy z 2-poziomową halą garażową oraz częścią handlowo - usługową, w której działają m.in.: salon kosmetyczno-fryzjerski i spa, centrum medyczne oraz liczne punkty handlowe. Mieszkańcy mają do dyspozycji wewnętrzny ogród o powierzchni 1 ha z 3 placami zabaw dla dzieci. Swoją architekturą budynek nawiązuje do czasów MDM-u jak i modernistycznych trendów lat 30-tych XX wieku. Elewacja wykonana została z naturalnego kamienia, a od strony zachodniej zwieńczeniem inwestycji jest szklana wieża.

Budynek położony jest w pobliżu ścisłego centrum miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku. Idealne położenie pod względem komunikacyjnym: stacja metra Dworzec Gdański w odległości 300 m, w pobliżu znajdują się również liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Stare i Nowe Miasto w zasięgu 10 minut spacerem, podobnie jak Centrum Handlowe Arkadia. Bezpośrednie sąsiedztwo uzupełniają 3 duże kompleksy biurowe: Gdański Business Centre, North Gate oraz budynek Intraco.

Cena 1540000 PLN do negocjacji + miejsce w parkingu podziemnym (50000 PLN )

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14627
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
1 540 000 PLN
(337 401 EUR)

cena/M2
16 383 PLN

Powierzchnia
94m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
3km

piętro
7

data aktualizacji
12-03-2020