Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Kawalerka z balkonem do całkowitego remontu w zabytkowej kamienicy na Pradze Północ. 

Mieszkanie jest idealną propozycją dla osoby poszukującej swojego pierwszego mieszkania lub jako okazja dla klienta inwestycyjnego. 

Mieszkanie o powierzchni 35,15 mkw składa się z pokoju z balkonem od zachodu, dużej kuchni, która może służyć również jako jadalnia. Można też przenieść kuchnię do salonu i wtedy uzyskać dodatkowy pokój, który można zaadaptować na wygodną, przestronną sypialnię z widokiem na patio.  Mieszkanie to przylega do sąsiedniego mieszkania w klatce obok o metrażu ok. 50 metrów, które również jest na sprzedaż i należy do tych samych Właścicieli. Jest więc możliwość połączenia tych mieszkań i zaaranżowania dużego 85 metrowego apartamentu.

Zabytkowa kamienica z początku XX wieku. Planowana jest rewitalizacja elewacji. Klatki zostały już wyremontowane. Została im przywrócona dawna świetność, w tym pięknie zrewitalizowana stolarka: drewniane schody i barierki oraz osłony szachtów. Na klatkach została też wyeksponowana piękna, oryginalna cegła. Kamienica ma wymienione wszystkie instalacje na nowe: elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową. Wszystkie stropy w mieszkaniach, okna oraz drzwi wejściowe do mieszkań także zostały wymienione na nowe. 

Kamienica znajduje się w znakomitym punkcie pod względem komunikacyjnym, bardzo blisko Alei Solidarności i tętniącej życiem, odnowionej Targowej. W pobliżu przebiegają liczne linie tramwajowe i autobusowe, jak również druga linia metra. Kamienica oddalona jest od dworca kolejowego i Centrum handlowego Warszawa Wileńska w odległości 10 min. spacerem.

Cena 600 000 PLN

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19392
Miasto
Ulica
Powierzchnia
35 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
4km
Piętro
2
Czynsz
350 PLN
Data aktualizacji
30-10-2023
Balkon
Internet

Koszty

Ref: 19392
Cena
600 000 PLN
Cena/m2
17 143 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Praga Północ

Praga Północ - dzielnica lokalnej bohemy na drugim brzegu Wisły

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Może Cię również zainteresować: