Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Mieszkanie do całkowitego remontu w zabytkowej kamienicy na Pradze Północ

Mieszkanie o niezwykłym potencjale inwestycyjnym i aranżacyjnym. Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja. 

Mieszkanie o powierzchni 32 mkw znajduje się parterze kamienicy, z oknami od zachodu, wychodzące na ulicę Konopacką. Mieszkanie można zaaranżować dowolnie wg własnych potrzeb. 

Zabytkowa kamienica z początku XX wieku. Planowana jest rewitalizacja elewacji wraz z montażem dwóch szybów windowych. Klatki zostały już wyremontowane. Została im przywrócona dawna świetność, w tym pięknie zrewitalizowana stolarka: drewniane schody i barierki oraz osłony szachtów. Na klatkach została też wyeksponowana piękna, oryginalna cegła. Kamienica ma wymienione wszystkie instalacje na nowe: elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową. Wszystkie stropy w mieszkaniach, okna oraz drzwi wejściowe do mieszkań także zostały wymienione na nowe.

Kamienica znajduje się w znakomitym punkcie pod względem komunikacyjnym, bardzo blisko Alei Solidarności i tętniącej życiem, odnowionej Targowej. W pobliżu przebiegają liczne linie tramwajowe i autobusowe, jak również druga linia metra. Kamienica oddalona jest od dworca kolejowego i Centrum handlowego Warszawa Wileńska w odległości 10 min. spacerem.

Cena 480 000 PLN

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt z firmą Hamilton May. 

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19596
Miasto
Ulica
Powierzchnia
32 m2
Sypialnie
studio
Od centrum
4km
Piętro
Parter
Czynsz
581 PLN
Niedawna aktualizacja
02-04-2024
Balkon
Internet

Koszty

Ref: 19596
Cena
480 000 PLN
Cena/m2
15 000 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Praga Północ

Praga Północ - dzielnica lokalnej bohemy na drugim brzegu Wisły

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.