Unikalny apartament na Żoliborzu - Barszczewska, Warszawa - na sprzedaż, ref. 14363 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Unikalny apartament na Żoliborzu


Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w eleganckim budynku przy Kępie Potockiej.

Apartament o powierzchni 200 m2 usytuowany na 12. piętrze z fantastycznym widokiem na całą Warszawę. Część dzienna apartamentu, na którą składają się salon, kuchnia oraz jadalnia posiada wysokie okna na całej swojej długości, wychodzące na 3 strony świata (wschód, południe i zachód). W salonie znajduje się zupełnie niewidoczne wejście do sypialni typu 'master' z własną garderobą oraz łazienką z oknem, wyposażoną w wannę, 2 umywalki, bidet i toaletę. W części prywatnej apartamentu znajdują się 2 pokoje dziecięce, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem) oraz gabinet, który dzięki dwuskrzydłowym, rozsuwanym drzwiom łączącym go także z jadalnią może stanowić jej "przedłużenie' i znakomicie sprawdzić się, przy większych rodzinnych uroczystościach lub imprezach. Okna znajdujące się w części jadalnej posiadają opcję całkowitego otwarcia z przesunięciem na boczną ścianę, dzięki czemu można optycznie powiększyć taras łącząc go w ten sposób z jadalnią. Apartament został zaprojektowany przez architekta wnętrz i charakteryzuje się bardzo efektywnym wykorzystaniem przestrzeni. Wyposażony jest w wiele, zupełnie nie rzucających się w oczy szaf, znajdujących się praktycznie w każdej części mieszkania. Na podłodze położone są deski - dąb bielony. Kuchnia jest w całości umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD wysokiej klasy. Przy samym apartamencie znajduje się komórka, która została włączona do powierzchni mieszkalnej i posiada drugie wejście bezpośrednio z jednej z łazienek. Ponadto do mieszkania przynależą 2 stanowiska parkingowe w garażu podziemnym.

Budynek to nowoczesny apartamentowiec, którego budowa zostanie ukończona w 2020 r. W sześciokondygnacyjnym budynku zbudowane zostało łącznie 18 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 m2 do 134 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Dodatkowym atutem lokali są duże okna, które zapewniają odpowiednie nasłonecznienie wnętrz. Części wspólne charakteryzują się bardzo wysokim standardem. Klatki wykończone są kamieniem i drewnem. Obiekt jest strzeżony i monitorowany.

Inwestycja zlokalizowana jest przy parku Kępa Potocka. W odległości 15 minut piechotą znajdują się 2 stacje metra - Marymont i Pl. Wilsona. Dojazd do centrum miasta samochodem zajmuje ok. 15 minut. W pobliżu jest także wiele obiektów sportowych - m.in. basen przy ul. Potockiej, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe.

Cena 460000 PLN

Wszystkie osoby zainteresowane ta oferta prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14363
Miasto
Warszawa

Ulica


cena
460 000 PLN
(103 382 EUR)

cena/M2
15 333 PLN

Powierzchnia
30m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
6km

piętro
3

data aktualizacji
28-04-2020