Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Piękny przestronny dom pod Warszawą

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny słoneczny dom w zielonej, zacisznej lokalizacji w Wolicy pod Warszawą, idealny dla rodziny.

Powierzchnia użytkowa domu wynosi 180 mkw, dodatkowo w bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 20 mkw a przed domem istnieje możliwość parkowania nawet kilku aut. Front domu skierowany jest na północny zachód, salon jest bardzo dobrze doświetlony poprzez panoramiczne okna od strony południowo zachodniej z widokiem na ogród. Kuchnia na planie otwartym połączona z jadalnią i salonem. Na wejściu do domu znajduje się spory przedpokój z siedziskiem i dwoma dużymi szafami w zabudowie, z czego jedna szafa z drzwiami pokrytymi w pełni lustrem. Na parterze znajduje się dodatkowo przejście do garażu i pomieszczenie gospodarcze. W całości powierzchni parteru znajduje się ogrzewanie podłogowe a piętro jest wyposażone w grzejniki. Na piętrze zlokalizowana jest główna sypialnia wraz z przynależną do niej garderobą oraz 2 pozostałe sypialnie i dodatkowa garderoba oraz gabinet. W domu są  dwie łazienki, jedna z prysznicem na dole a druga z wanną i prysznicem u góry. Całość domu posiada instalację oświetleniową LED, jak również na zewnątrz budynku . O bezpieczeństwo zadbano poprzez instalację alarmową zainstalowaną zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. 

Prezentowana na zdjęciach nieruchomość zlokalizowana jest niemal pośrodku bardzo dużej i doskonale utrzymanej działki o powierzchni 1500 mkw. W jej obrębie znajdują się dwa drzewa co pozwala na dużą swobodę aranżacyjną ogrodu, warto nadmienić, że ogród jest wyposażony w system automatycznego podlewania oraz oświetlenie zewnętrzne. Dom powstał w 2010 roku i od początku zadbano, aby wszystko w nim było w najwyższej jakości, na poddaszu izolację wykonano z wełny mineralnej a mury ocieplono styropianem, zamontowano okna o podwyższonej izolacji firmy OknoPlast. Niewątpliwym atutem jest energooszczędność domu oraz jego ekologia związana z rozwiązaniami technicznymi w postaci 9 kW instalacji fotowoltaicznej która pokrywa aż 60-70 % zapotrzebowania na prąd (instalacja z bezpośrednim podłączeniem do sieci, bez magazynu pośredniego), 16 kW pompa ciepła w instalacji poziomej a także rekuperator. Internet T-Mobile 4G, z dodatkowymi antenami na dachu. W zasięgu StarLink’a od 2023 (zamówienie na sprzęt w trakcie realizacji).

Lokalizacja jest idealnym zbalansowaniem pomiędzy urokami życia na wsi oraz atutami życia w mieście. Z jednej strony cisza i zieleń, z drugiej natomiast bliskość sklepów, trasa S8 i zaledwie 30 minutowy dojazd do centrum Warszawy. 

Cena 1 890 000 PLN zawiera garaż

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18040
Miasto
Wolica
Ulica
Ogrodnicza
Dzielnica
Powierzchnia
180 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
17km
Liczba pięter
1
Rozmiar działki
1500 m2
Data aktualizacji
25-10-2022
Balkon
Ogród
Internet
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18040
Cena
1 890 000 PLN
Cena/m2
10 500 PLN

Cena 1 890 000 PLN zawiera garaż

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie