Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesny dom wolnostojący na pięknie zalesionej działce w Radości

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w stanie surowym otwartym, położony w najbardziej zielonej części Warszawy. 

Dom o powierzchni 220m2 w stanie surowym otwartym.  Konstrukcja domu oferuje elastyczność: może być on zarówno budynkiem jedno jak i dwurodzinnym. Obecny stan umożliwia nabywcy dostosowanie wnętrz do swoich potrzeb. Koncepcja budynku dwulokalowego zakłada, iż każdy z lokali składać się będzie z następujących pomieszczeń: na parterze - hall, wc (1,5m2), pom. gospodarcze (1,3m2), salon z kuchnią (53 m2), a na piętrze – korytarz, łazienka (4m2), pokój1 (14m2), pokój 2 (13m2) i garderoba (8m2). Z pomieszczeń na piętrze prowadzą wyjścia na tarasy o pow. ok. 20m2 każdy. Do nieruchomości dochodzą dwie wiaty garażowe do przeszklenia, każda o pow. ok. 37m2.

W koncepcji domu jednorodzinnego na parterze mogą znaleźć się: salon z kuchnią, wc, łazienka, sauna i gabinet, a na piętrze: sypialnia ok. 30m kw., łazienka, garderoba i 2 mniejsze sypialnie.
Razem: salon z kuchnią, 5 pokoi, 2 łazienki, wc, garderoba i sauna.

Cena dotyczy całego budynku wraz z działką.

Budynek jest idealnie zorientowany: z wejściem od północy i ogrodem od południa, posadowiony bliżej krawędzi północnej, tak, aby uzyskać od południa jak największą przestrzeń na część rekreacyjną, z zaplanowanymi tarasami, basenem i zewnętrzną sauną.

Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana, położona 4km od węzła "Patriotów" Południowej Obwodnicy,  umożliwiającej szybki dostęp do każdej części Warszawy. Najbliższa Galeria – CH Ferio znajduje się w odległości 3km i 5 min samochodem. Przystanek SKM Radość – 1,5km. 

Cena 2 499 000 PLN zawiera dwa garaże

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17691
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
220 m2
Sypialnie
3
Łazienki
1
Liczba pięter
1
Rozmiar działki
1390 m2
Data aktualizacji
01-02-2024
Internet
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17691
Cena
2 499 000 PLN
Cena/m2
11 359 PLN

Cena 2 499 000 PLN zawiera dwa garaże

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

Nowoczesny dom wolnostojący na pięknie zalesionej działce w Radości - plan

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.