Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesny, minimalistyczny dom wśród sosen | Radzymin 

Mamy zaszczyt zaprezentować nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny, wolnostojący w leśnej części Radzymina k. Warszawy. 

Na prezentowaną nieruchomość składa się wolnostojący, minimalistyczny dom o powierzchni całkowitej 202 mi powierzchni użytkowej wynoszącej około 164 m2 wraz z otaczającą go malowniczą działką o powierzchni 1921 m2 w otulinie lasu sosnowego.

Wnętrze domu składa się z salonu połączonego z jadalnią, otwartej kuchni, głównej sypialni z prywatną łazienką i garderobą, dodatkowej sypialni, gabinetu, ogólnodostępnej drugiej łazienki, holu, kotłowni i dwustanowiskowego garażu.

Ekspozycja większości okien jest południowo zachodnia. Część dzienna domu, a także główna sypialnia mają bezpośrednie połączenie z przestronnym tarasem od strony południowej.

Wysokość pomieszczeń wynosi 3 m, co w połączeniu z dużymi przeszkleniami doje poczucie przestrzeni i jasności wnętrz.

Wnętrze domu łączy harmonijnie 3 monochromatyczne barwy, zachowując neutralny charakter, który można dopasować do indywidualnych preferencji użytkownika. Podłoga pokryta jest gresem do złudzenia przypominającym drewniane deski. 

W całym domu zastosowano system podłogowego ogrzewania oparty o gruntową pompę ciepła. Ponadto dom wyposażony jest w rekuperację z odzyskiem ciepła, instalację alarmową i ekologiczne szambo wymagające opróżniania jedynie 1-2 razy w roku. Dzięki własnemu ujęciu, jedyne regularne koszty eksploatacyjne domu, to rachunki za prąd wynoszące około 900 złotych miesięcznie.

Dom wybudowano w 2021 roku w technologii Porotherm. Na minimalistyczną bryłę budynku składają się przede wszystkim duże przeszklenia, proste formy, płaski dach i oszczędność kolorystyczna całego domu, harmonijnie komponująca się z niesamowitą naturą otoczenia. Zastosowane materiały to między innymi naturalny kamień, gres, drewniane ramy okienne. Żelbetowy, płaski strop budynku pozwala na ewentualną nadbudowę domu w przyszłości.

Dom usytuowany jest w malowniczej, cichej części Radzymina. Tworzy ją piękny sosnowy las z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Wystarczy 15 min drogi autem aby znaleźć się na Zalewem Zegrzyńskim, 10 min do centrum Radzymina i 30 km do Warszawy.

Oferta dostępna wyłącznie w Hamilton May.

Cena 2 190 000 PLN 

W celu uzyskania dalszych informacji na temat powyższej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19281
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
202 m2
Sypialnie
2
Łazienki
2
Liczba pięter
Parter
Rozmiar działki
1921 m2
Data aktualizacji
19-04-2024
Telewizja kablowa
Ogród
Internet
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19281
Cena
2 150 000 PLN
Cena/m2
10 644 PLN

Cena 2 190 000 PLN 

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

Nowoczesny, minimalistyczny dom wśród sosen | Radzymin  - plan

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.