Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesny, minimalistyczny dom na sprzedaż | Sosnowy las | Magdalenka pod Warszawą

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom na sprzedaż o minimalistycznej architekturze, idealny dla osób poszukujących nowoczesnego i spokojnego miejsca zamieszkania. Już wkrótce dom zostanie wykończony zgodnie z zaprezentowanymi wizualizacjami.

Prezentowana nieruchomość to wykończony dom o powierzchni około 180 mkw. z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń posadowiony na działce o powierzchni 1801 mkw. Na parterze domu zaaranżowano kuchnię z jadalnią, salon oraz toaletę dla gości. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie i łazienka, a w piwnicy przestrzeń otwarta do indywidualnego zagospodarowania oraz kotłownia.

Duży ogród i zacieniony taras, stworzą dodatkowo atrakcyjną przestrzeń do spędzania czasu w bliskości z naturą. Zewnętrzna przestrzeń może zostać zagospodarowana wedle życzenia klienta, za dodatkową opłatą.

Wnętrza domu zostaną zaprojektowane w stylu Modern Classic, wykorzystującym ponadczasowe materiały takie jak - drewno, fornir i kamień. Na podłodze pojawi się drewniana jodełka, a ściany zostaną ozdobione modną sztukaterią. Całość dopełnią złote dodatki w postaci lamp czy mosiężnych uchwytów.

Nowoczesna bryła budynku zostanie podkreślona dzięki zastosowaniu czerni na dużych płaszczyznach — doda domowi charakteru i elegancji. Pozostałą część elewacji stworzą płyty z materiału Dekton od Cosentino w kolorze jasnego beżu. Surowość stonowanej kolorystyki zostanie przełamana poprzez drewniane wykończenie tarasu. Dzięki dużym oknom dom będzie wypełniony naturalnym światłem, a okoliczna zieleń nieodłącznym elementem wnętrz.

Magdalenka to malownicza miejscowość położona zaledwie 25-35 minut autem od centrum Warszawy i 10 minut od Piaseczna. Jej obszar praktycznie w całości pokrywają lasy sosnowe, dlatego jest jedną z bardziej atrakcyjnych miejscowości pod Warszawą. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, w tym jedna z bardziej prestiżowych szkół międzynarodowych Brytyjska Szkoła Thames w Piasecznie.

Lokalizacja stanowi idealne połączenie dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a jednocześnie pragnących pozostać w zasięgu miejskich udogodnień.

Cena 4 844 000 PLN

Zapraszamy na prezentację.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 20154
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
180 m2
Sypialnie
3
Łazienki
1
Liczba pięter
1
Rozmiar działki
1801 m2
Niedawna aktualizacja
11-06-2024
Balkon
Ogród
Internet
Parking prywatny

Koszty

Ref: 20154
Cena
4 844 000 PLN
Cena/m2
26 911 PLN

Cena 4 844 000 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

Nowoczesny, minimalistyczny dom na sprzedaż | Sosnowy las | Magdalenka pod Warszawą - plan

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.