Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Spektakularna rezydencja w stanie deweloperskim +, z basenem i przestronnym ogrodem w Konstancinie-Jeziornie

Hamilton May z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży wspaniałej rezydencji w stanie deweloperskim +, z wewnętrznym basenem i ogrodem, w Konstancinie-Jeziornie.

Prezentowana nieruchomość składa się z willi oraz otaczającego ją ogrodu. Willa jest w stanie deweloperskim + (częściowo wykończona). Składa się z dwóch kondygnacji. 

Do rezydencji wchodzi się przez przestronny, reprezentacyjny hol wejściowy z zaokrągloną klatką schodową. Po lewej stronie znajduje się salon z ogrodem zimowym oraz dostępem do tarasu, a na wprost jadalnia i kuchnia. W prawo odchodzi korytarz, wzdłuż którego znajdują się dwa pokoje. Korytarz prowadzi do garażu mieszczącego dwa samochody oraz do drugiego skrzydła budynku, w którym na parterze znajduje się basen, którego panoramiczne okna wychodzące na ogród można latem otworzyć, oraz kotłownia wyposażona w najwyższej jakości sprzęt, który nie tylko podtrzymuje odpowiednią temperaturę wody w basenie, ale również ogrzewa cały dom. Do kotłowni prowadzi osobne wejście.

Na piętrze znajduje się główna sypialnia z balkonem oraz wydzieloną przestrzenią na garderobę oraz łazienkę, druga duża sypialnia z tarasem, otwarty hol z balkonem, dwie wspólne łazienki, trzy dodatkowe sypialnie, oraz otwarta przestrzeń rekreacyjna nad basenem. Nad kotłownią zostało wydzielone osobne niewielkie mieszkanie z własnym, oddzielnym wejściem. Nad główną częścią willi znajduje się również strych.

Prezentowana Rezydencja znajduje się na osiedlu "Rezydencje Skolimów". Powstała w 2010 roku i od tej pory dobudowana została część z basenem. Budynek został wzniesiony z użyciem tradycyjnej cegły, a dach pokryto nowoczesną dachówką grafitową marki BRAAS. Okna wykonane z drewna o jasnym kolorze, schody zewnętrzne, balkony i tarasy zostały wyłożone gresem. Duże okna doskonale rozświetlają wnętrza rezydencji. Willa Nigdy nie była zamieszkana. Usadowiona jest na działce o powierzchni 2200 m² otoczonej tujami tworzącymi wysoki żywopłot, zapewniający poczucie prywatności. Na działkę prowadzą dwie bramy wjazdowe, jedna reprezentacyjna, druga od tyłu działki.

Rezydencja jest bardzo oszczędna w utrzymaniu i ekologiczna dzięki dwóm pompom ciepła, kolektorom solarnym oraz panelom fotowoltaicznym. 

Dom położony jest w prestiżowym Konstancinie-Jeziornie, w niewielkiej odległości od Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz w niedalekiej odległości od Centrum Handlowego Stara Papiernia. Odległość od ścisłego centrum Warszawy wynosi 20 km. Szkoła amerykańska w zasięgu 10 minut jazdy samochodem. W samym Konstancinie znajdują się zabytkowe wille i rezydencje z pięknymi ogrodami, ale również wszelkiego rodzaju sklepy oraz punkty usługowe ułatwiające życie mieszkańcom.

Cena 4 920 000 PLN zawiera garaż

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19412
Powierzchnia
711 m2
Sypialnie
5
Łazienki
4
Liczba pięter
1
Rozmiar działki
2200 m2
Niedawna aktualizacja
02-04-2024
Klimatyzacja
Balkon
Ogród
Internet
Basen
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19412
Cena
4 920 000 PLN
Cena/m2
6 920 PLN

Cena 4 920 000 PLN zawiera garaż

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna - uzdrowiskowe miasteczko dla lokalnych elit

Na niezwykły mikroklimat tego przepięknego miasteczka położonego na południe od Warszawy wypływa zarówno uzdrowisko jak i elitarna społeczność.

Na niezwykły mikroklimat tego przepięknego miasteczka położonego na południe od Warszawy wypływa zarówno uzdrowisko jak i elitarna społeczność.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.