Loading...
12442 Branded Map
Ref: 12442

Mennica Residence

Grzybowska, Wola

Mieszkania na wynajem w inwestycji Mennica Residence

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Mennica Residence

Hamilton May Logo Hamilton May

Mieszkania na wynajem w inwestycji Mennica Residence

Mennica Residence - O inwestycji Inwestycja Mennica Residence to nowoczesny kompleks dwóch budynków mieszkalnych, do których przynależy przyziemie z wydzielonymi obiektami handlowo-usługow...

Mennica Residence - O inwestycji

Inwestycja Mennica Residence to nowoczesny kompleks dwóch budynków mieszkalnych, do których przynależy przyziemie z wydzielonymi obiektami handlowo-usługowymi. Wejście do obiektu posiada reprezentacyjny, wysoki hall recepcyjny, prowadzący do wewnętrznego dziedzińca. Zadbana zieleń nadaje inwestycji kameralny charakter, mimo lokalizacji w sercu miasta. W budynku dostępne są przestrzenie rekreacyjno-wypoczynkowe, m.in kort do squasha, siłownia, sala gimnastyczna, sauna sucha i mokra, sala do masażu, sala do zabiegów kosmetycznych oraz sala z jacuzzi z wyjściem na taras. Imprezy okolicznościowe i spotkania integracyjne w zlokalizowanej w kompleksie sali czy strefa malucha to szansa na rozwój życia towarzyskiego w sąsiedzkim gronie. Autorem projektu architektonicznego jest biuro BBGK Architekci z siedzibą w Warszawie, zaś za projekt inwestycyjny odpowiada spółka Mennica Polska. Konstrukcją zajmują się Eiffage Polska Budownictwo z Warszawy oraz Mostostal Warszawa.


Mennica Residence - Położenie

Mennica Residence to inwestycja w śródmieściu Warszawy, u zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. W pobliżu znajduje się stacja metra, liczne przystanki autobusowe, tramwajowe, a także dworzec główny. W okolicy dostępna jest doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, jak między innymi restauracje, kawiarnie, muzea, galerie handlowe, teatry, urzędy i inne obiekty usługowe, kulturalne i rozrywkowe.


Mennica Residence - Apartamenty

Mennica Residence posiada 14 kondygnacji i oferuje luksusowe apartamenty o metrażach od 32 do 250 metrów kwadratowych. Do wyboru są mieszkania 2,3,4,5,6-pokojowe w tym również penthouse'y. Apartamenty wyróżnia funkcjonalność i praktyczny rozkład, zapewniający możliwość własnej aranżacji przestrzeni. Z najwyższych pięter rozpościera się wspaniały widok i panorama miasta.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby poznać aktualnie dostępne apartamenty w Mennica Residence.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 12442
Miasto
Warszawa
Ulica
Grzybowska
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
430
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
14

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Mennica Residence.

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.