Loading...
6171 Branded Map
Ref: 6171

Złota 44

Złota, Śródmieście

Złota 44 - numer 1 wśród luksusowych budynków mieszkalnych w Warszawie

Zobacz aktualne oferty w
Złota 44:

Hamilton May Logo Hamilton May

Złota 44 - numer 1 wśród luksusowych budynków mieszkalnych w Warszawie

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować 'Złotą 44' - najbardziej luksusowy i pożądany adres na mapie warszawskich inwestycji mieszkaniowych Złota 44 Złota 44 to najwyższy m...

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować 'Złotą 44' - najbardziej luksusowy i pożądany adres na mapie warszawskich inwestycji mieszkaniowych


Złota 44

Złota 44 to najwyższy mieszkalny budynek w Warszawie - mierzący 192 m wieżowiec mieście w sobie prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom udogodnień dla mieszkańców ustala nowy, niespotykany dotąd poziom w budownictwie mieszkaniowym w Polsce

Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Bydunek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, sauna, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczona jest piwnica na wino oraz 2 sale konferencyjne.

Złota 44 to stanowczo najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych gdzie indziej udogodnień tworzy niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również mieszkańcom doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.


Złota 44 - lokalizacja

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.


Złota 44 - apartamenty

Złota 44 mieści 287 apartamenty o wielkości od 60 do ponad 400 m2, a forma budynku powoduje, że każdy apartament jest unikatowy. Przygotowanie projektów wnętrz powierzone zostało znanej lodyńskiej pracowni Wood Bagots interior designs, która oferuje aż 9 wariantów wykończenia. Wszystkie apartamenty cechują duże okna, natomiast najwyższe piętra mieszczą penthouse o 2 lub 3 poziomach.


Złota 44 - informacje ogólne

Dzięki swojej wyjątkowości, lokalizacji i standardzie wykończenia, Złota 44 stanowi najbardziej luksusowy budynek mieszkalny w Polsce, ustanawiając nowe standardy. Hamilton May zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem aby uzyskać więcej informacji na temat apartamentów dostępnych w wieżowcu Złota 44.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 6171
Miasto
Warszawa
Ulica
Złota
Dzielnica
Śródmieście
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
287
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
52

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Śródmieście

Śródmieście - serce stolicy

Śródmieście Warszawy zachwyca wielkomiejską atmosferą: dominują tu szklane wieże, luksusowe apartamentowce i ruchliwe arterie. Śródmieście kryje jednak znacznie więcej atrakcji.

Śródmieście Warszawy zachwyca wielkomiejską atmosferą: dominują tu szklane wieże, luksusowe apartamentowce i ruchliwe arterie. Śródmieście kryje jednak znacznie więcej atrakcji.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.