Loading...
4588 Branded Map
Ref: 4588

Oxygen Residence

Wronia, Wola

Oxygen Residence - luksusowe apartamenty w centrum Warszawy

Zobacz aktualne oferty w
Oxygen Residence:

Hamilton May Logo

Oxygen Residence - luksusowe apartamenty w centrum Warszawy

Hamilton May prezentuje luksusowe apartamenty w prestiżowej inwestycji Oxygen w w samym sercu stolicy. Oxygen Residence Luksusowe apartamenty w centrum Warszawy. Oxygen Reside...

Hamilton May prezentuje luksusowe apartamenty w prestiżowej inwestycji Oxygen w w samym sercu stolicy.


Oxygen Residence

Luksusowe apartamenty w centrum Warszawy. Oxygen Residence to prestiżowy kompleks mieszkaniowo – komercyjny zaprojektowany przez Rafaela de La-Hoz Castanys w renomowanym hiszpańskim biurze architektonicznym. Inwestycja powstała z myślą o bardzo wymagających klientach, ceniących wygodę i nowoczesny design. Oxygen nawiązuje do do luksusowych projektów mieszkaniowych realizowanych w USA.

Inwestycję charakteryzują proste, idealnie zharmonizowane formy i elegancja. Długie tarasy umieszczone wzdłuż fasady apartamentowca powodują, że cała konstrukcja sprawia wrażenie niezwykle lekkiej. Efekt ten dodatkowo wzmacniają jasne kolory elewacji, szlachetne materiały użyte do wystroju budynku oraz detale architektoniczne.

W 8-piętrowym budynku zaprojektowano również dwupoziomowy garaż podziemny oraz pomieszczenia gospodarcze i lokale usługowe.

Inwestorem jest Józef Wojciechowski, właściciel największej polskiej firmy deweloperskiej oraz spółka J.W. Wronia. Z kolei rolę generalnego wykonawcy projektu powierzono J.W. Construction S.A.


Lokalizacja Oxygen Residence

Budynek został doskonale zlokalizowany przy ul. Wroniej w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej. Ta granicząca ze ścisłym centrum Warszawy część miasta pomiędzy ulicami Towarową i Jana Pawła II to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się części miasta. Powstały tu już prestiżowe budynki hotelowe takie jak Hilton, apartamentowe i biurowe. Lokalizacja zapewnia również bliskość szkół, przedszkoli, teatrów, kin, centrów handlowych, a także najatrakcyjniejszych zabytków Warszawy: Traktu Królewskiego, Starówki, oraz miejskich parków.

Bardzo dobra komunikacja , w pobliżu Al. Jana Pawła, ul. Towarowa, Aleje Jerozolimskie. Dostęp do środków komunikacji miejskiej (nieopodal znajdują się przystanki sieci autobusowej, tramwajowej oraz metro) umożliwi szybkie dotarcie do wszystkich dzielnic stolicy.


Apartamenty w Oxygen Residence

Budynek zawiera 284 mieszkań o metrażach od 49 do 148 m². Doskonale zaprojektowane apartamenty z ekskluzywnymi i elastycznymi rozkładami, dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Wszystkie mieszkania posiadają loggie, położone na parterze – ogródki, a mieszkania znajdujące się na ostatnich kondygnacjach – tarasy.


Ogólne informacje

Dzięki nowoczesnej architekturze i świetnej lokalizacji przedstawiona inwestycja jest idealnym miejscem zarówno dla inwestorów poszukujących mieszkania pod wynajem, jak i dla osób szukających doskonałego mieszkania do życia.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4588
Miasto
Warszawa
Ulica
Wronia
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
284
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
8

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Oxygen Residence - luksusowe apartamenty w centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.