Loading...
4576 Branded Map
Ref: 4576

Platinum Towers

Grzybowska, Wola

Platinum Towers - prestiżowa inwestycja w samym centrum miasta

Zobacz aktualne oferty w
Platinum Towers:

Hamilton May Logo

Platinum Towers - prestiżowa inwestycja w samym centrum miasta

Hamilton May prezentuje inwestycję "Platinum Towers", apartamenty dla osób wymagających i ceniących luksus, w samym sercu Warszawy. Platinum Towers Zespół dwóch 22 piętrowych...

Hamilton May prezentuje inwestycję "Platinum Towers", apartamenty dla osób wymagających i ceniących luksus, w samym sercu Warszawy.


Platinum Towers

Zespół dwóch 22 piętrowych budynków apartamentowych, o wysokości 80 m. Projektantami inwestycji są Yossi Sivan i Piotr Majewski a Inwestorem międzynarodowy deweloper Atlas Estates.

Dwie wieże są prostymi bryłami, z detalami wykonanymi z piaskowca, budowane w latach 2007-2009. Znajdują się tu luksusowe apartamenty z fenomenalnym widokiem na centrum miasta w każdym budynku po około 200. Mieszkania te mają różne wielkości od 1-pokojowych, 36-metrowych do ogromnych, ponad 200-metrowych, umieszczonych na ostatnich kondygnacjach.

W wieżowcach powstało 396 apartamentów, oraz trzypoziomowy parking podziemny z ok. 1000 miejsc postojowych. Na ostatnich kondygnacjach dwóch bliźniaczych wież znajdują się luksusowe penthouse’y, ogrody zimowe oraz duże tarasy widokowe. Natomiast na parterze tworzącym swoiste podium umieszczona jest galeria handlowa, łącząca oba budynki Platinum Towers. Obok nich powstał plac zieleni.

Budynki Platinum Towers otrzymały najwyższe wyróżnienie w kategorii budownictwo mieszkaniowe w konkursie "Platynowe Wiertło".


Lokalizacja Platinum Towers

Dwie wieże zostały zlokalizowane w zachodniej części śródmieścia Warszawy, w głębi działki pomiędzy ulicą Grzybowską i Wronią nieopodal Hotelu Hilton i przyszłego wysokościowca IGD Apartment Tower. Miejsce to zapewnia kameralną atmosferę mieszkaniowej części centrum miasta przy zachowaniu dostępu do infrastruktury komunikacyjnej i usługowej.

Zachodni odcinek ulicy Grzybowskiej to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów miasta. Od Muzeum Powstania Warszawskiego poprzez nowoczesną zabudowę okolic Al. Jana Pawła II krótki spacer prowadzi do historycznej części wokół Ogrodu Saskiego.

W promieniu pięciu minut od Platinum Towers znajdują się między innymi:
• Pałac Kultury i Nauki
• Złote Tarasy
• Dworzec Centralny
• Ogród Saski


Opis apartamentów w Platinum Towers

Apartamenty dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od małych apartamentów typu studio (36 m2), dwu-i trzypokojowych apartamentów i ekskluzywnych penthousów (ok. 200 m2)położonych na wyższych piętrach, oferujących wspaniałe widoki na Warszawę. Wszystkie apartamenty są wykończone w najwyższym standardzie i w pełni wyposażone.


Ogólne informacje

Hamilton May, jako biuro zajmujące się nieruchomościami o wysokim standardzie, w swojej ofercie posiada apartamenty dostępne na wynajem w Platinum Towers.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4576
Miasto
Warszawa
Ulica
Grzybowska
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
396
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
22

Przewodnik Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Platinum Towers - prestiżowa inwestycja w samym centrum miasta

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.