Loading...
12442 Branded Map
Ref: 12442

Mennica Residence

Grzybowska, Wola

Luksusowa inwestycja w centrum Warszawy - Mennica Residence.

Zobacz aktualne oferty w
Mennica Residence:

Hamilton May Logo Hamilton May

Luksusowa inwestycja w centrum Warszawy - Mennica Residence.

Mennica Residence Inwestycja Mennica Residence składa się z dwóch budynków mieszkalnych, połączonych z handlowo-usługowym przyziemiem oraz reprezentacyjnym głównym wejściem, wysokim hallem...

Mennica Residence

Inwestycja Mennica Residence składa się z dwóch budynków mieszkalnych, połączonych z handlowo-usługowym przyziemiem oraz reprezentacyjnym głównym wejściem, wysokim hallem recepcyjnym i wydzielonym wewnętrznym dziedzińcem oraz zielenią, która nadaję całemu miejscu niesamowity klimat. W budynku znajduję się szeroka gama pomieszczeń rekreacyjno-wypoczynkowych m.in kort do squasha, siłownia, sala gimnastyczna, sauna sucha i mokra, sala do masażu, sala do zabiegów kosmetycznych oraz sala z jacuzzi z wyjściem na taras. Została stworzona sala klubowa, umożliwiająca organizację imprez okolicznościowych jak i wspólnej integracji z mieszkańcami, dodatkowo strefa malucha, która umożliwia spędzanie czasu z pociechami. Projekt architektoniczny jest autorstwa BBGK Architekci z siedzibą w Warszawie, a projekt inwestycyjny spółki Mennica Polska, natomiast konstrukcją zajmują się Eiffage Polska Budownictwo z Warszawy oraz Mostostal Warszawa.


Mennica Residence - Lokalizacja

Mennica Residence znajduję się w prestiżowej lokalizacji w nowym, nowoczesnym śródmieściu Warszawy, u zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. Stacja metra, przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec główny sprawiają, że okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu inwestycji znajduję się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, która zapewnia nam liczne restaurację, kawiarnie, muzea, galerie handlowe, teatry, urzędy i inne obiekty usługowe.


Mennica Residence - Apartamenty

Mennica Residence składa się z czternastu kondygnacji i oferuję apartamenty o metrażach od 32m2 do 250m2. Dostępne są mieszkania 2,3,4,5,6-pokojowe w tym również penthouse'y. Apartamenty charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, praktycznym rozkładem, zapewniającym możliwość własnej aranżacji przestrzeni.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 12442
Miasto
Warszawa
Ulica
Grzybowska
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
430
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
14

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.