Loading...
12442 Branded Map
Ref: 12442

Mennica Residence

Grzybowska, Wola

Luksusowa inwestycja w centrum Warszawy - Mennica Residence.

Zobacz aktualne oferty w
Mennica Residence:

Hamilton May Logo Hamilton May

Luksusowa inwestycja w centrum Warszawy - Mennica Residence.

Mennica Residence Inwestycja Mennica Residence składa się z dwóch budynków mieszkalnych, połączonych z handlowo-usługowym przyziemiem oraz reprezentacyjnym głównym wejściem, wysokim hallem...

Mennica Residence

Inwestycja Mennica Residence składa się z dwóch budynków mieszkalnych, połączonych z handlowo-usługowym przyziemiem oraz reprezentacyjnym głównym wejściem, wysokim hallem recepcyjnym i wydzielonym wewnętrznym dziedzińcem oraz zielenią, która nadaję całemu miejscu niesamowity klimat. W budynku znajduję się szeroka gama pomieszczeń rekreacyjno-wypoczynkowych m.in kort do squasha, siłownia, sala gimnastyczna, sauna sucha i mokra, sala do masażu, sala do zabiegów kosmetycznych oraz sala z jacuzzi z wyjściem na taras. Została stworzona sala klubowa, umożliwiająca organizację imprez okolicznościowych jak i wspólnej integracji z mieszkańcami, dodatkowo strefa malucha, która umożliwia spędzanie czasu z pociechami. Projekt architektoniczny jest autorstwa BBGK Architekci z siedzibą w Warszawie, a projekt inwestycyjny spółki Mennica Polska, natomiast konstrukcją zajmują się Eiffage Polska Budownictwo z Warszawy oraz Mostostal Warszawa.


Mennica Residence - Lokalizacja

Mennica Residence znajduję się w prestiżowej lokalizacji w nowym, nowoczesnym śródmieściu Warszawy, u zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. Stacja metra, przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec główny sprawiają, że okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu inwestycji znajduję się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, która zapewnia nam liczne restaurację, kawiarnie, muzea, galerie handlowe, teatry, urzędy i inne obiekty usługowe.


Mennica Residence - Apartamenty

Mennica Residence składa się z czternastu kondygnacji i oferuję apartamenty o metrażach od 32m2 do 250m2. Dostępne są mieszkania 2,3,4,5,6-pokojowe w tym również penthouse'y. Apartamenty charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, praktycznym rozkładem, zapewniającym możliwość własnej aranżacji przestrzeni.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 12442
Miasto
Warszawa
Ulica
Grzybowska
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
430
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
14

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.