Loading...

Robert Watkins panelistą podczas 10. edycji Eurobuild Conferences

Blog

...

W minionym tygodniu odbyła się 10. konferencja "Inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych”, organizowana pod szyldem Eurobuild Conferences. Robert Watkins, CEO & Founder Hamilton May, miał przyjemność aktywnie uczestniczyć w jednym z paneli wydarzenia. Przedmiotem rozmów w eksperckim gronie była sytuacja na polskim rynku zakupu nieruchomości.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

„Nawet w niestandardowych okolicznościach rynkowych i gospodarczych, które obserwujemy w ostatnich latach, sektor nieruchomości premium utrzymuje, a nawet zyskuje na wartości. Luksusowy apartament czy posiadłość w prestiżowej okolicy potrafi być doskonałą formą bezpiecznej lokaty kapitału, jak również stanowić unikatowy zasób w rodzinnym majątku" – zauważa Robert Watkins.

Tematyka nieruchomości nieustannie inspiruje nas i zachęca do dalszego działania. Wypatrujemy już kolejnych wydarzeń branżowych i dziękujemy za interesujące rozmowy podczas każdego z nich! 

fot. Eurobuild Conferences

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.