Loading...

Paulina Karpisz panelistką podczas konferencji Future of Real Estate 2024

Blog

...

Za nami konferencja Future of Real Estate 2024 organizowana przez Property Forum i RICS w Sofitel Warsaw Victoria. Wydarzenie obfitowało w ciekawe dyskusje, ekscytujące panele i inspirujące przemówienia. Dzięki kuluarowym rozmowom profesjonaliści z branży nieruchomości mogli poszerzyć sieć kontaktów w towarzystwie liderów branży.

Z ramienia Hamilton May w konferencji udział wzięli Robert Watkins, CEO & Founder, Ilona Stanik, Senior Consultant, PRS & Capital Markets i Paulina Karpisz, Head of Marketing.

Paulina Karpisz wzięła również udział w warsztatowym panelu dyskusyjnym pt. "The Future of Real Estate Marketing – How to Stand Out?". Podczas panelu eksperci marketingu z branży nieruchomości dyskutowali o udanych projektach, zmianach zachowań nabywców, wyzwaniach jakie wiążą się z komunikacją marketingową w branży. Nie zabrakło także gorących tematów – czy sztuczna inteligencja to szansa, czy zagrożenie, oraz jak kształtuje się komunikacja w kontekście ESG.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

W podsumowaniu panelu każdy z mówców wskazał buzzword, które według niego najlepiej określi drugą połowę roku. „Dane”, „konwersje”, „content”, „jakość”, „człowiek” to słowa, które opisują przyszłość branży nieruchomości.

W panelu "The Future of Real Estate Marketing – How to Stand Out?" wzięli udział:

  • Sylwia Kaczmarek, Skanska
  • Paulina Karpisz, Hamilton May
  • Mateusz Kowalski, AFI Europe
  • Urszula Matej-Bil, EPP
  • Monika Rykowska, AXI IMMO Group
  • Panel moderowała Agnieszka Zaczyńska, SEGRO

Do zobaczenia na kolejnych branżowych wydarzeniach.

fot. Property Forum

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.