Loading...
13161 Branded Map
Ref: 13161

Browary Warszawskie

Grzybowska, Wola

Nowoczesna inwestycja z historycznym charakterem - Browary Warszawskie na bliskiej Woli

Zobacz aktualne oferty w
Browary Warszawskie:

Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesna inwestycja z historycznym charakterem - Browary Warszawskie na bliskiej Woli

Browary Warszawskie Inwestycja Browary Warszawskie składa się z reprezentacyjnych budynków mieszkalnych, przestrzeni handlowo-usługowych i części biurowej, powstających na historycznych te...

Browary Warszawskie

Inwestycja Browary Warszawskie składa się z reprezentacyjnych budynków mieszkalnych, przestrzeni handlowo-usługowych i części biurowej, powstających na historycznych terenach dawnego browaru Haberbusch & Schiele w rejonie ulic Grzybowskiej, Wroniej i Chłodnej. Mieszkania w inwestycji spełniają się zarówno w przypadku zakupu do własnych celów jak i jako inwestycja.

Projektem zajmowała się prestiżowa pracownia JEMS Architekci. Rezydenci będą mogli cieszyć się dwudziestoczterogodzinną recepcją i korzystać z bogatej oferty otwarych przestrzeni wspólnych. Browary to nowoczesna inwestycja, gwarantująca wysoki standard życia, łącząca w szczególny sposób dynamikę miejskiego życia z postindustrialnym charakterem odradzającej się Woli.


Browary Warszawskie – Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na pograniczu Śródmieścia i Woli, w najbardziej dynamicznie rozwijającym się punkcie miasta. Biskość stacji metra Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego oraz głównych arterii zapewnia doskonałe połączenie z każdym miejscem w Warszawie i poza nią. Najważniejsze biurowe budynki miasta jak Warsaw Spire, Rondo 1 czy powstające przy Dworcu Centralnym Varso znajdują się w odległości krótkiego spaceru, a amatorzy nocnego życia docenią bliskość najchętniej odwiedzanych miejsc stolicy.


Browary Warszawskie – Apartamenty

Cała inwestycja przewiduje aż 1 000 00 metrów kwadratowych przestrzeni mieszkalnej, od jednopokojowych kawalerek dla singli liczących nieco ponad 20 metrów, aż po przestrzenne penthouse’y o powierzchni 300 metrów. Wszystkie łączyć będzie wysoki standard wykończenia.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13161
Miasto
Warszawa
Ulica
Grzybowska
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
1000
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
11

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.