Loading...
8114 Branded Map
Ref: 8114

Koneser Centrum Praskie

Markowska, Praga Północ

Apartamenty w Centrum Praskim Koneser – wzorcu współczenej przestrzeni miejskiej

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Koneser Centrum Praskie

Hamilton May Logo Hamilton May

Apartamenty w Centrum Praskim Koneser – wzorcu współczenej przestrzeni miejskiej

Centrum Praskie Koneser to nadzwyczajna inwestycja w centrum warszawskiej Pragi. Stanowi przykład wielofunkcyjnej architektury miejskiej, łączącej nie tylko funkcje mieszkaniowe, ale także handlowe...

Centrum Praskie Koneser to nadzwyczajna inwestycja w centrum warszawskiej Pragi. Stanowi przykład wielofunkcyjnej architektury miejskiej, łączącej nie tylko funkcje mieszkaniowe, ale także handlowe, biznesowe i kulturalne.


Centrum Praskie Koneser

Projekt kompleksu opiera się na adaptacji starych postindustrialnych budynków fabrycznych i powstaniu innowacyjnych obiektów idealnie wpisujących się w zabytkową strukturę miejską. Imponująca skala przedsięwzięcia i wyjątkowa estetyka zapewnia niezwykłą atmosferę miejsca. Ceglane fasady budynków, spacerowe alejki, otwarte przestrzenie i kameralne pasaże stworzą bezpretensjonalne, przyjazne i pełne uroku miejsce.

Mieszkania, lofty i soft-lofty Konesera posiadają doskonały standard wykończenia i niezwykle funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Ponadto oprócz budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, na terenie kompleksu znajdować się będą Google Campus Warsaw, hotel, Centrum Konferencyjno-Eventowe oraz Muzeum Polskiej Wódki.

Centrum Praskie Koneser - Lokalizacja

Centrum Praskie Koneser zlokalizowane jest między ulicami: Ząbkowską, Nieporęcką, Białostocką i Markowską. Posiada dogodny dostęp do komunikacji miejskiej (II linia metra, liczne linie autobusowe i tramwajowe, pobliskie położenie dworca PKP Warszawa Wschodnia). Dzięki licznym kawiarniom i restauracjom, galeriom, muzeum oraz sklepom i butikom, mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z uroków miejskiego życia.


Centrum Praskie Koneser - Apartamenty

W ramach inwestycji w pięciopiętrowym budynku Wytwórni zrealizowano 76 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (82,25 – 169,17 m2). Lokale inspirowane są motywami industrialnymi. Charakteryzują się wysokimi, 3-metrowymi pomieszczeniami oraz pełnym przeszkleniem kondygnacji. Posiadają możliwość dowolnego kreowania wewnętrznych przestrzeni. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się lokale z antresolami typu penthouse. Ich koncepcja opiera się na dwukondygnacyjnym, otwartym układzie przestrzeni. Dysponują także bezpośredni dostępem do tarasów na rożnych poziomach lokalu.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat apartamentów dostępnych na sprzedaż.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 8114
Miasto
Warszawa
Ulica
Markowska
Dzielnica
Praga Północ
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
76
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Praga Północ

Praga Północ - dzielnica lokalnej bohemy na drugim brzegu Wisły

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.