Loading...
12212 Branded Map
Ref: 12212

Port Praski

Stefana Okrzei, Praga Północ

Nowoczesne eleganckie osiedle Port Praski położone przy prawym brzegu Wisły

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Port Praski

Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesne eleganckie osiedle Port Praski położone przy prawym brzegu Wisły

Port Praski Port Praski to wymarzone miejsce dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody. Składać się będzie z czterech dzielnic, które ...

Port Praski

Port Praski to wymarzone miejsce dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody. Składać się będzie z czterech dzielnic, które będą wzajemnie się przenikać i tworzyć spójną całość. Miejsce to stanie się samowystarczalnym miastem w mieście odpowiadającym na wszystkie potrzeby mieszkańców. Stworzona zostanie wyjątkowa przestrzeń śródmiejska, nadwiślańskie bulwary i mariny, pływające restauracje oraz kawiarnie, skwery, pasaże, otwarta przestrzeń publiczna; na południowym pirsie – ogólnodostępny park krajobrazowy objęty programem Natura 2000.


Port Praski - Lokalizacja

Port Praski – miasto nowej generacji to inwestycja zlokalizowana na terenie dawnego portu, w odległości około tysiąca metrów od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik, w sąsiedztwie dwóch stacji metra: Stadion Narodowy oraz Dworzec Wileński. Port Praski to cztery dzielnice o różnych funkcjach: od mieszkalnej poprzez biurową aż po rekreacyjną i naukową.


Duch Starej Pragi, bliskość Wisły i panoramiczne widoki na Warszawę to kwintesencja tej inwestycji. Szlachetne materiały, takie jak piaskowiec na elewacji, stalowe detale, szklane tafle balkonów czy drewniana stolarka stworzą architekturę na najwyższym poziomie. Na parterze od ulicy Okrzei znajdą się lokale usługowe. Tutaj tworzy się nowe centrum Warszawy. Budynek łączy współczesne formy oraz tradycyjne materiały, tworząc nastrój europejskich apartamentów najwyższej klasy.


Port Praski - Apartamenty

Inwestycja Port Praski składa się z paru etapów m.in: Port, Port II, Sierakowskiego 5, Sierakowskiego II, Latarnia oraz Krowia 6. Na chwile obecną skończonych jest 200 apartamentów w metrażach od 37 m2 do 69 m2. Charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, praktycznym rozkładem, zapewniającym możliwość własnej aranżacji przestrzeni.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 12212
Miasto
Warszawa
Ulica
Stefana Okrzei
Dzielnica
Praga Północ
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
150
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Przewodnik po dzielnicy Praga Północ

Praga Północ - dzielnica lokalnej bohemy na drugim brzegu Wisły

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.