Mieszkania na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Grzybowska 4 - Grzybowska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4590 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Mieszkania na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Grzybowska 4


Zdjęcia inwestycji Apartamenty Grzybowska 4

Apartamenty Grzybowska 4

Hamilton May prezentuje jedną z najciekawszych ofert apartamentowych stolicy Grzybowska 4, położoną w samym centrum biznesowej części miasta.


Apartamenty Grzybowska 4

Grzybowska 4 to budynek w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Inwestycja jest przykładem nowoczesnej architektury. Budynek o zróżnicowanej wysokości jest otwarty na park. Charakterystyczne dla tej inwestycji są dwie 17-piętrowe wieże od strony północnej, sąsiadujące z parkiem Mirowskim, natomiast skrzydła budynku prostopadłe do ul. Grzybowskiej mają wysokość 7 pięter.

Ceramiczne żaluzje dodają lekkości budynkowi, który jest dość masywy. Budynek nocą jest podświetlany, by podkreślić atuty jego architektury.

Na terenie kompleksu znajduje się patio z ogrodową zielenią, fontanną i ogródkami, przynależnymi do apartamentów na parterze. Wewnętrzny, piękny dziedziniec jest całkiem spory jak na nowoczesną śródmiejską zabudowę - skrzydła budynku oddalone od siebie są o 38 m, zaś długość podwórza to 77 m.

Budynek posiada 2 piętra podziemnego garażu, w którym mieści się 478 samochodów. Na stropie garażu znajduje się ogród z wielkimi betonowymi donicami z wysokimi brzozami, krzewami oraz kwiatami. Projekt zieleni wykonany został przez pracownię urabandesign.

Inwestorem inwestycji jest Dom Development.


Lokalizacja - Apartamentów Grzybowska 4

Budynek zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Grzybowskiej, inwestycja znajduje się w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych, takich jak Dworzec Centralny, metro. W pobliżu budynku znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. W ciągu kilku minut spacerem można dojść do Pałacu Kultury i Złotych Tarasów.


Apartamenty w inwestycji Grzybowska 4

Cały kompleks składa się z 287 mieszkań, w tym 5 penthous'ów. W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 38 do 250 m2. Przedział cenowy dostępnych mieszkań kształtuje się od 12 tys. zł do 29, 5 tys. zł za m2.

Apartamenty mają ponadstandardową wysokość 287 cm, a okna 240 cm. Choć budynek stoi bezpośrednio przy ulicy Grzybowskiej, w mieszkaniach nie słychać ruchu ulicznego, ponieważ okna mają podwyższone współczynniki pochłaniania hałasu, zaś taras dodatkowo osłonięty jest składanymi szybami.

Poza mieszkaniami znajduje się tam także 14 lokali usługowych o łącznej powierzchni prawie 4 tys. m2. Lokale usługowe zlokalizowane są głównie od ul. Grzybowskiej.

Dodaj swoją nieruchomość w Apartamenty Grzybowska 4
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4590
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Grzybowska

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
460 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
20 600 PLN

cena wynajmu od
3 800 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
89 PLN

ilość mieszkań
287

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
17

Podobne inwestycje