Loading...
4590 Branded Map
Ref: 4590

Apartamenty Grzybowska 4

Grzybowska, Śródmieście

Mieszkania na wynajem w inwestycji Grzybowska 4

Zobacz aktualne oferty w
Apartamenty Grzybowska 4:

Hamilton May Logo

Mieszkania na wynajem w inwestycji Grzybowska 4

Inwestycja Grzybowska 4 jest przykładem nowoczesnej architektury. Budynek o zróżnicowanej wysokości jest otwarty na park. Charakterystyczne dla tej inwestycji są dwie 17-piętrowe wieże od strony półno...

Inwestycja Grzybowska 4 jest przykładem nowoczesnej architektury. Budynek o zróżnicowanej wysokości jest otwarty na park. Charakterystyczne dla tej inwestycji są dwie 17-piętrowe wieże od strony północnej, sąsiadujące z parkiem Mirowskim, natomiast skrzydła budynku prostopadłe do ul. Grzybowskiej mają wysokość 7 pięter.
Na terenie kompleksu znajduje się patio z ogrodową zielenią, fontanną i ogródkami, przynależnymi do apartamentów na parterze. Wewnętrzny, piękny dziedziniec jest całkiem spory jak na nowoczesną śródmiejską zabudowę - skrzydła budynku oddalone od siebie są o 38 m, zaś długość podwórza to 77 m.
Cały kompleks składa się z 287 mieszkań, w tym 5 penthous'ów. W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 38 do 250 m2. Apartamenty mają ponadstandardową wysokość 287 cm, a okna 240 cm.
Budynek zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Grzybowskiej, inwestycja znajduje się w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych, takich jak Dworzec Centralny, metro. W pobliżu budynku znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. W ciągu kilku minut spacerem można dojść do Pałacu Kultury i Złotych Tarasów.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4590
Miasto
Warszawa
Ulica
Grzybowska
Dzielnica
Śródmieście
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
287
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
17

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...