Loading...
5345 Branded Map
Ref: 5345

InCity

Siedmiogrodzka, Wola

Mieszkania na sprzedaż w inwestycji InCity

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji InCity

Hamilton May Logo

Mieszkania na sprzedaż w inwestycji InCity

InCity to nowoczesny kompleks apartamentowy położony w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Projekt realizowany jest w 3 etapach, z czego pierwsze dwa zostały już ukończone,...

InCity to nowoczesny kompleks apartamentowy położony w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Projekt realizowany jest w 3 etapach, z czego pierwsze dwa zostały już ukończone, a oddanie trzeciego planowane jest na 1. kwartał 2016 r. Inwestorem jest firma Okam.

Inwestycja wzniesiona jest na działce o wielkości ponad 1,2 ha. Budynek posiada całodobową ochronę, zapewniającą lokatorom poczucie bezpieczeństwa, elegancką recepcję, dziedziniec z ogródkiem i plac zabaw dla najmłodszych. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa. W trzech etapach znajduje się łącznie 427 mieszkań o powierzchni od 33 do 168 m2. Projekty apartamentów zostały przygotowane z ogromną dbałością, mając na uwadze przede wszystkim ich funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania.

Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się stacja drugiej linii metra - Rondo Daszyńskiego oraz liczne połączenia komunikacyjne. Okolica należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Warszawy - w okolicy znajduje się i powstaje wiele nowych inwestycji biurowych, w tym m.in. prestiżowy Warsaw Spire, Q22 czy Prime Corporate Center. W pobliżu usytuowane są także między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Sowińskiego, pływalnia Delfin, czy centrum handlowe Złote Tarasy.

Hamilton May zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane jednym z mieszkań dostępnych w tej inwestycji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 5345
Miasto
Warszawa
Ulica
Siedmiogrodzka
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
427
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
16

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji InCity.

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...