Loading...
4704 Branded Map
Ref: 4704

Rezydencja Biała

Biała, Wola

Apartamenty w reprezentacyjnej inwestycji "Rezydencja Biała"

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Rezydencja Biała

Hamilton May Logo Hamilton May

Apartamenty w reprezentacyjnej inwestycji "Rezydencja Biała"

Hamilton May z przyjemnością prezentuje kameralną, elegancką inwestycję "Rezydencja Biała" położoną w centrum miasta. "Rezydencja Biała" 'Rezydencja Biała' to nowoczesny, kame...

Hamilton May z przyjemnością prezentuje kameralną, elegancką inwestycję "Rezydencja Biała" położoną w centrum miasta.


"Rezydencja Biała"

'Rezydencja Biała' to nowoczesny, kameralny sześciopiętrowy budynek z elegancką elewacją o doskonałej lokalizacji. Inwestycję wyróżnia ponadczasowa architektura idealnie wpisująca się w charakter okolicy. W projekcie wykorzystano wysokiej klasy materiały wykończeniowe, gwarantujące jego najwyższą trwałość. Połączenie materiałów naturalnych - takich jak kamień i drewno - z nowoczesnymi - takimi jak szkło i stal - pozwoliło nadać budynkowi reprezentacyjny styl i uczynić go przykuwającą oko ekskluzywną rezydencją.

Budynek objęty jest całodobową ochroną, monitoringiem, recepcja znajduje się w dwukondygnacyjnym holu wejściowym. W budynku znajduje się również dwupoziomowy parking podziemny.

Inwestorem jest wiodący deweloper w Polsce Yareal Polska Sp. z o.o., spółka należącą do Yareal International N.V, firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości, prestiżowe kompleksy biurowo-komercyjne, a także projekty mieszkaniowe o standardzie premium.


Lokalizacja "Rezydencji Białej"

Inwestycja znajduje się w pobliżu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności oraz ul. Chłodnej. Pomimo lokalizacji w samym centrum miasta mieszkańcy mają zapewnioną ciszę i spokój, bezpieczne, pełne zieleni otoczenie oraz doskonały dostęp do różnych miejskich atrakcji: kin, teatrów, kawiarni i restauracji. Dzięki wygodnemu i szybkiemu dojazdowi samochodem i środkami komunikacji miejskiej można dostać się do pozostałych części stolicy. W pobliżu znajduje się Hala Mirowska, C.H. Arkadia, C.H. Klif, liczne sklepy, przedszkola, szkoły oraz parki.


Apartamenty w "Rezydencji Białej"

Mieszkania dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od jednopokojowych (ok. 30 m2) mieszkań aż po pięciopokojowe apartamenty (ok. 120 m2), które dostosowane zostały do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Wszystkie charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością przestrzeni– przy ich projektowaniu zadbano o łatwość aranżacji i komfort przyszłych mieszkańców. Duże okna z widokiem na otaczającą zieleń sprawiają, że mieszkania są jasne i przestrzenne.


Ogólne informacje

Inwestycja jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy myślą o wynajmie nieruchomości po jej zakupie, jak również tych, którzy poszukują prawdziwie luksusowego apartamentu do celów mieszkaniowych w centrum miasta.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4704
Miasto
Warszawa
Ulica
Biała
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
80
Od centrum
1km
Wszystkich pięter
5

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.