Loading...
4385 Branded Map
Ref: 4385

Lofty w Młynie

Zabłocie, Podgórze

Lofty w Krakowie - sprzedaż

Zobacz aktualne oferty w
Lofty w Młynie:

Hamilton May Logo Hamilton May

Lofty w Krakowie - sprzedaż

Ta inwestycja to pierwsze w Krakowie lofty powstałe z przekształcenia budynków przemysłowych, w tym wypadku zabytkowego młynu, w nowoczesne mieszkania, w których zachowane zostały pozostałości dawnych...

Ta inwestycja to pierwsze w Krakowie lofty powstałe z przekształcenia budynków przemysłowych, w tym wypadku zabytkowego młynu, w nowoczesne mieszkania, w których zachowane zostały pozostałości dawnych budynków tj. ceglane ściany czy drewniane belki.

Młyn znajduje się w części Krakowa zwanej Zabłociem, położonej przy bulwarach wiślanych po drugiej stronie rzeki od modnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Ten przemysłowy obszar Krakowa, na którym znajduje się także fabryka Oskara Schindlera (wkrótce przekształcona w muzeum), w chwili obecnej gwałtownie się rozwija i uszlachetnia głównie za sprawą powstających tam nowych inwestycji tj. prezentowany młyn, duże osiedle mieszkaniowe Garden Residence czy budynki biurowe.

Budowa głównej części powstających loftów, którą jest budynek dawnego młynu, jest w końcowej fazie wykańczania z przewidywaną datą ukończenia na styczeń 2010 roku. Inwestycja składać się będzie z 57 przestronnych apartamentów, a w tym znajdą się mieszkania mniejsze o powierzchni od 50 do 60 m2 (dwupokojowe), jak i duże ponad 100 metrowe lofty oraz kilka wspaniałych penthousów zlokalizowanych na najwyższych piętrach, oferujących widoki na krakowski Kazimierz, zamek na Wawelu, Stare Miasto oraz zakole Wisły.

Dla nabywców przewidziano dwie możliwości - zakup loftów w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia w zależności od gustu i preferowanego standardu, jak i wykończenie 'pod klucz' w bardzo wysokim standardzie.

Ceny prezentowanych apartamentów w stanie deweloperskim rozpoczynają się od 10672 zł/m2 (netto + 7% VAT), a mieszkań wykończonych pod klucz od 11 872 zł/m2.

Warto wspomnieć, że do budynku zabytkowego młyna deweloper planuje dobudować w okolicy 7 piętrowy budynek, który zawierać będzie podziemny garaż i zostanie ukończony pod koniec roku 2010 roku.

Prezentowana inwestycja oprócz części mieszkalnej zawierać będzie także 6 lokali komercyjnych zlokalizowanych na parterze o powierzchni od 114 do ponad 300m2. Będą one dostępne od początku roku 2010 na sprzedaż lub wynajem. Ich ceny wahają się pomiędzy 9000 a 10 000 zł/m2 (netto).

Zapraszamy do kontaktu z Hamilton May Nieruchomości w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji i umówienia się na oglądanie. Hamilton May prowadzi sprzedaż powyższych mieszkań bez pobierania prowizji od kupującego.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4385
Miasto
Kraków
Ulica
Zabłocie
Dzielnica
Podgórze
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
57
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Podgórze

Podgórze - nowe centrum na drugim brzegu rzeki

Poznaj jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa: od XIX wiecznych kamienic przy Rynku Podgórskim po nowoczesne biurowe wokół ronda Matecznego.

Poznaj jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa: od XIX wiecznych kamienic przy Rynku Podgórskim po nowoczesne biurowe wokół ronda Matecznego.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.