Loading...
4385 Branded Map
Ref: 4385

Lofty w Młynie

Zabłocie, Podgórze

Lofty i penthousy w niesamowitej inwestycji "Lofty w Młynie"

Zobacz aktualne oferty w
Lofty w Młynie:

Hamilton May Logo Hamilton May

Lofty i penthousy w niesamowitej inwestycji "Lofty w Młynie"

Prezentujemy pierwsze w Krakowie lofty powstałe z przekształcenia budynków przemysłowych, w tym wypadku zabytkowego młyna, w nowoczesne mieszkania, w których zachowane zostały pozostałości dawnych ...

Prezentujemy pierwsze w Krakowie lofty powstałe z przekształcenia budynków przemysłowych, w tym wypadku zabytkowego młyna, w nowoczesne mieszkania, w których zachowane zostały pozostałości dawnych budynków tj. ceglane ściany czy drewniane belki.


Lokalizacja

Młyn znajduje się w części Krakowa zwanej Zabłociem, położonej przy bulwarach wiślanych po drugiej stronie rzeki od modnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Ten przemysłowy obszar Krakowa, na którym znajduje się także fabryka Oskara Schindlera (wkrótce przekształcona w muzeum), w chwili obecnej gwałtownie się rozwija i uszlachetnia głównie za sprawą powstających tam nowych inwestycji tj. prezentowany młyn, duże osiedle mieszkaniowe Garden Residence czy budynki biurowe.


Opis kompleksu

Budowa głównej części kompleksu (budynek dawnego młyna), jest już zrealizowana (inwestycja ukończona w II kwartale 2010 roku). Inwestycja składa się z 57 przestronnych apartamentów o powierzchniach od 45 m2 (typu studio), do ponad 100 m2 oraz kilka wspaniałych penthousów zlokalizowanych na najwyższych piętrach, oferujących widoki na krakowski Kazimierz, zamek na Wawelu, Stare Miasto oraz zakole Wisły.

Prezentowana inwestycja oprócz loftów jako części mieszkalnej zawiera także 6 lokali komercyjnych zlokalizowanych na parterze o powierzchni od 114 do ponad 300m2. Na pierwszym oraz drugim piętrze inwestycji, jest wiele powierzchni która może być przeznaczona na powierzchnie biurową. Jest możliwość wykończenia powierzchni biurowej na życzenie najemcy.

Warto wspomnieć, że do budynku zabytkowego młyna deweloper planuje dobudować w okolicy 7 piętrowy budynek, który zawierać będzie podziemny garaż i zostanie ukończony pod koniec roku 2010 roku.


Podsumowanie

Hamilton May prezentuje wybór wielu mieszkań oraz powierzchni komercyjnych na wynajem w tej prestiżowej inwestycji - zapraszamy do kontaktu, by uzyskać więcej informacji

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4385
Miasto
Kraków
Ulica
Zabłocie
Dzielnica
Podgórze
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
57
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Podgórze

Podgórze - nowe centrum na drugim brzegu rzeki

Poznaj jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa: od XIX wiecznych kamienic przy Rynku Podgórskim po nowoczesne biurowe wokół ronda Matecznego.

Poznaj jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa: od XIX wiecznych kamienic przy Rynku Podgórskim po nowoczesne biurowe wokół ronda Matecznego.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.