Loading...
4360 Branded Map
Ref: 4360

Apartamenty Ludwinów

Ludwinowska, Dębniki

Mieszkania na wynajem i sprzedaż w znakomicie zlokalizowanej inwestycji 'Apartmenty Ludwinów'

Zobacz aktualne oferty w
Apartamenty Ludwinów:

Hamilton May Logo Hamilton May

Mieszkania na wynajem i sprzedaż w znakomicie zlokalizowanej inwestycji 'Apartmenty Ludwinów'

'Apartamenty Ludwinów' to przestronny kompleks mieszkalny położony w doskonałej lokalizacji: ul. Ludwinowska znajduje się tuż nad Wisłą, w pobliżu ścisłego centrum miasta. Zapewnia nie tylko bardzo...

'Apartamenty Ludwinów' to przestronny kompleks mieszkalny położony w doskonałej lokalizacji: ul. Ludwinowska znajduje się tuż nad Wisłą, w pobliżu ścisłego centrum miasta. Zapewnia nie tylko bardzo dobrą komunikację z centrum i innymi dzielnicami, ale również cichą i odizolowaną okolicę oraz bliskość Bulwarów Wiślnach - zielonych terenów spacerowych i rekreacyjnych.


Apartamenty Ludwinów - opis inwestycji

'Apartamenty Ludwinów' to inwestycja zaprojektowana na planie czworokąta, składająca się z dwóch budynków o 6 kondygnacjach naziemnych. Cała inwestycja zrealizowana została z dbałością o w harmonijne wpasowanie się w zastane otoczenie; dzięki licznym prześwitom, przeszkleniom oraz tarasom, bryły budynków charakteryzują się lekkością. Obrazu dopełnia rozległy zielony dziedziniec wraz z placem zabaw dla dzieci. Inwestycja otoczona jest niską zabudową oraz dużą ilością zieleni.

Dodatkowo do wyłącznej dyspozycji mieszkańców pozostaje kryty basen, sauny i pomieszczenia fitness, natomiast podziemna kondygnacja mieści miejsca parkingowe. Cały kompleks jest objęty całodobową ochroną, zintegrowanym system sygnalizacji włamania, kontroli dostępu i telewizji dozorowej, natomiast mieszkania wyposażone są w wideodomofony.


Lokalizacja Apartamentów Ludwinów

Inwestycja "Apartamenty Ludwninów" zlokalizowana jest przy ul. Ludwinowskiej, tuż nad brzegiem Wisły. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się Bulwary Wiślane, po drugiej stronie Wisły - Wawel. Stare Miasto i Kazimierz położone są w zasięgu 15-minutowego spaceru.

Atutem tej lokalizacji jest także bliskość Ronda Grunwaldzkiego zapewnia dogodny dojazd do innych części miasta zarówno za pomocą komunikacji miejskiej, jak i samochodu.


Opis apartamentów

W inwestycji dostępne są apartamenty o powierzchniach od 69 do 218 m2, liczące od dwóch do sześciu pokoi. Apartamenty cechują się ciekawymi i zróżnicowanymi planami architektonicznymi, a większość z nich posiada tarasy. Nowoczesne technologie w które wyposażona jest inwestycja, pozwala na życzenie lokatora zastosować w apartamentach rozwiązania "inteligentego domu" obejmujące m.in. sterowanie oświetleniem czy temperaturą i wilgotnością powietrza.

Biorąc pod uwagę bardzo ciekawą lokalizację oraz rzadko spotykaną w nowych inwestycjach rozpiętość metraży, inwestycja wydaje się być bardzo atrakcyjnym wyborem dla osób, które chcąc mieszkać w pobliżu centrum poszukują także przestrzeni, ciszy i spokoju. Jest to również atrakcyjny adres dla inwestorów planujących przeznaczyć kupione mieszkanie na wynajem.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4360
Miasto
Kraków
Ulica
Ludwinowska
Dzielnica
Dębniki
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
270
Od centrum
1km
Wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Dębniki

Dębniki - pomiędzy starym a nowym

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.