Loading...

We do business differently

Kraków, Wrocław, Warszawa

Ewa Marcinowska

Estate Agent

Lat w firmie:

sprzedaż mieszkania

Ewa Marcinowska — ekspertka rynku nieruchomości z 20-letnim doświadczeniem zawodowym i rosnącym apetytem na więcej. W 2023 r. dołączyła do zespołu Hamilton May w Warszawie. Nieruchomości to dla niej dużo więcej niż budynki. Najbardziej w swojej pracy ceni możliwość poznawania nowych ludzi oraz obcowanie z wyjątkowymi nieruchomościami, z którymi nierzadko związane są niesamowite historie.
Ewa ma imponujące doświadczenie w sprzedaży projektów deweloperskich, w swojej karierze obsługiwała sprzedaż blisko 70 inwestycji, w tym wiele z segmentu premium. Doskonale zna rynek Warszawskich nieruchomości. Praca nad takimi projektami jak Złota 44, Mokotowska 49, Hoża 55, Rezydencja Biała, Londyńska 5 sprawiły, iż ma poczucie, że przyczynia się do przemiany swojego rodzinnego miasta w stolicę na miarę europejskich, najciekawszych aglomeracji.
Ewa jest energiczna i konkretna, ale też bardzo empatyczna, co doceniają jej klienci. Obsługuje klientów międzynarodowych Hamilton May w języku angielskim. Jest nastawiona na rozwój, wykorzystuje możliwości podnoszenia kwalifikacji i osiągania jeszcze lepszych wyników gwarantujących zadowolenie klienta. Studiowała w Szkole Głównej Handlowej oraz w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych uzyskując dyplom z kierunku Marketingu Międzynarodowego, oraz Zarządzania.
W wolnej chwili uwielbia eksplorować nowe ścieżki rowerowe Warszawy i okolic, czując się czasem jak turystka we własnym mieście.

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności
Szukasz nieruchomości? Jesteśmy tu, by pomóc.
Sprzedajesz lub wynajmujesz? Skorzystaj z przewagi.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.