Metropoint - dwie nowoczesne kamienice na Woli - Karolkowa, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 9575 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Metropoint - dwie nowoczesne kamienice na Woli


Zdjęcia inwestycji Metropoint

Metropoint

Metropoint to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstająca na warszawskiej Woli, w najbardziej dynamicznie rozwijającym się rejonie miasta.


Metropoint

Metropoint to inwestycja, na którą składać się będą dwie nowoczesne, 12-piętrowe kamienice. Całość charakteryzować się będzie wysokim standardem wykończenia, wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości oraz dbałością o najmniejsze detale. W budynku znajdą się unikatowe przestrzenie wspólne, w tym nowoczesne, reprezentacyjne lobby. W pierwszym etapie projektu powstanie 97 ekskluzywnych apartamentów. Parter budynku przeznaczony zostanie na lokale handlowo-usługowe. Planowany termin oddania inwestycji to II kwartał 2019 roku.


Metropoint - Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest na ulicy Karolkowej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Stacja metra Rondo Daszyńskiego znajduję się zaledwie w odległości 2-minutowego spaceru, podobnie jak liczne linie autobusowe. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury, w tym atrakcyjnych punktów handlowo-usługowych oraz kulturalnych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się także Muzeum Powstania Warszawskiego i nowoczesny biurowiec Karolkowa Business Park.


Metropoint - Apartamenty

Budynek oferował będzie lokale mieszkaniowe o zróżnicowanych powierzchniach, od funkcjonalnych kawalerek, po 4-pokojowe apartamenty o metrażu nawet 129 m2. Wyróżniać je będzie staranne zaprojektowanie i niezwykła funkcjonalność przestrzeni. Co więcej, apartamenty usytuowane na pierwszym piętrze posiadały będą zielone ogródki, zaś lokale na najwyższych kondygnacjach przestronne tarasy.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat apartamentów dostępnych na sprzedaż.

Dodaj swoją nieruchomość w Metropoint
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 9575
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Karolkowa

Dzielnica
Wola

cena sprzedaży od
495 104 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
11 078 PLN

cena wynajmu od
Zapytaj o cenę

ilość mieszkań
97

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
12