InCity - elegancka inwestycja w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego - Siedmiogrodzka, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 5345 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

InCity - elegancka inwestycja w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego


Zdjęcia inwestycji InCity

InCity

Hamilton May prezentuje nowoczesny kompleks apartamentowy położony w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.


InCity

Projekt realizowany jest w 3 etapach, z czego pierwsze dwa zostały już ukończone, a oddanie trzeciego planowane jest na 1. kwartał 2016 r. Inwestorem jest firma Okam.

Inwestycja wzniesiona jest na działce o wielkości ponad 1,2 ha. Budynek posiada całodobową ochronę, zapewniającą lokatorom poczucie bezpieczeństwa, elegancką recepcję, dziedziniec z ogródkiem i plac zabaw dla najmłodszych. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa.

Do budowy apartamentowca wykorzystane zostały materiały budowlane o najwyższej jakości między innymi cegła, drewno, białe szkło i naturalne kamienie.


Lokalizacja InCity

Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się stacja drugiej linii metra - Rondo Daszyńskiego oraz liczne połączenia komunikacyjne. W promieniu 0,5 km znajduje się i powstaje wiele nowych inwestycji biurowych, w tym m.in. prestiżowy Warsaw Spire, Q22 czy Prime Corporate Center. W pobliżu usytuowane są także między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Sowińskiego, pływalnia Delfin, czy centrum handlowe Złote Tarasy.


Apartamenty w inwestycji InCity

W trzech etapach znajduje się łącznie 427 mieszkań o powierzchni od 33 do 168 m2. Projekty apartamentów zostały przygotowane z ogromną dbałością, mając na uwadze przede wszystkim ich funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania.


Ogólne informacje

Hamilton May zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane mieszkaniem w tej inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w InCity
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 5345
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Siedmiogrodzka

Dzielnica
Wola

cena sprzedaży od
400 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
11 000 PLN

cena wynajmu od
1 800 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
52 PLN

ilość mieszkań
427

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
16