Garden Residence - nowoczesna inwestycja o bardzo wysokim standardzie - Przemysłowa, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 2290 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Garden Residence - nowoczesna inwestycja o bardzo wysokim standardzie


Zdjęcia inwestycji Garden Residence

Garden Residence

Hamilton May prezentuje wybór mieszkań na wynajem i sprzedaż w Garden Residence - znanym kompleksie mieszkaniowym w pobliżu Wisły, w historycznej dzielnicy Zabłocie, blisko centrum Krakowa.


Inwestycja Garden Residence

Garden Residence to nowoczesny obiekt w centrum Krakowa, wybudowany przez greckiego dewelopera o nazwie Alpha Kraków Development. Garden Residence składa się 455 mieszkań, od kawalerek po czteropokojowe apartamenty, o powierzchniach od 30 do 140m2. Przestronny ogród wewnętrzny pomiędzy budynkami wielkości boiska do piłki nożnej (7000 m2), został zaprojektowany przez architektów krajobrazu.

Budynek wyposażony jest w nowoczesny system monitoringu, a profesjonalni ochroniarze pilnują bezpieczeństwa mieszkańców Garden Residence przez całą dobę. Inwestycja została ukończona, a pierwsi mieszkańcy wprowadzili się na początku 2011 roku.


Lokalizacja

Garden Residence położone jest blisko Wisły i niecałe 10 minut spacerem od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, około 15 minut od Zamku na Wawelu, oraz mniej niż 20 minut spacerem od Rynku Głównego. Garden Residence znajduje się po drugiej stronie rzeki od centrum handlowego Galeria Kazimierz.


Opis apartamentów

Apartamenty dostępne na wynajem w Garden Residence występują w różnych konfiguracjach , takich jak małe 30m2 studia, dwu- i trzypokojowe apartamenty i ekskluzywne penthousy, położone na najwyższych piętrach i oferujące wspaniałe widoki na centrum Krakowa. Wiele apartamentów posiada balkony - te położone na najwyższych piętrach mają dostęp do przestronnych tarasów


Ogólne informacje o Garden Residence

Hamilton May oferuje swoim klientom szeroki wybór dostępnych apartamentów do wynajęcia, od studia przez dwu- i trzypokojowe apartamentów aż po większe konfiguracje, w tym penthousy.

Dodaj swoją nieruchomość w Garden Residence
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 2290
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Przemysłowa

Dzielnica
Podgórze

ilość mieszkań
451

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6