Loading...
2290 Branded Map
Ref: 2290

Garden Residence

Przemysłowa, Podgórze

Garden Residence, nowy kompleks mieszkalny z dużym ogrodem w dzielnicy Zabłocie

Zobacz aktualne oferty w
Garden Residence:

Hamilton May Logo

Garden Residence, nowy kompleks mieszkalny z dużym ogrodem w dzielnicy Zabłocie

Garden Residence to nowa inwestycja położona przy Bulwarach Wiślanych budowana przez znaną firmę Alpha Kraków Development, zaledwie 5 minut spacerem od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, 10 min od...

Garden Residence to nowa inwestycja położona przy Bulwarach Wiślanych budowana przez znaną firmę Alpha Kraków Development, zaledwie 5 minut spacerem od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, 10 min od Zamku Królewskiego na Wawelu i 15 min od serca Krakowa, Rynku Głównego.

Garden Residence składa się z 455 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach, od 27 do 120m2, oraz układach pomieszczeń - od mieszkań typu studio do czteropokojowych. Pomiędzy budynkami, do użytku mieszkańców, powstanie ogród o powierzchni 7000m2 zaprojektowany przez zespół architektów krajobrazu. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców apartamentów Garden Residence oddane zostanie centrum SPA & Wellnes w o łącznej powierzchni 2300 m2 składające się mi.in. z nowoczesnych sal fitness, siłowni i gabinetów odnowy biologicznej. W kompleksie tym znajdzie się także nowoczesny basen z regulowaną temperaturą i gwarantowaną jakością wody.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców Garden Residence całą dobę będzie czuwać nowoczesny system monitoringu i profesjonalna ochrona.

Budowa inwestycji zmierza ku końcowi, pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już początkiem 2011.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 2290
Miasto
Kraków
Ulica
Przemysłowa
Dzielnica
Podgórze
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
451
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...