Loading...
4306 Branded Map
Ref: 4306

Apartamenty Novum

Rakowicka, Grzegórzki

Mieszkania na wynajem i sprzedaż w znakomicie zlokalizowanej inwestycji 'Apartamenty Novum'

Zobacz aktualne oferty w
Apartamenty Novum:

Hamilton May Logo Hamilton May

Mieszkania na wynajem i sprzedaż w znakomicie zlokalizowanej inwestycji 'Apartamenty Novum'

'Apartamenty Novum' to nowoczesny kompleks mieszkalny położony w wyjątkowej lokalizacji: ul. Rakowicka to ścisłe centrum miasta, doskonałe pod względem infrastruktury i transportu, a jednocześnie o...

'Apartamenty Novum' to nowoczesny kompleks mieszkalny położony w wyjątkowej lokalizacji: ul. Rakowicka to ścisłe centrum miasta, doskonałe pod względem infrastruktury i transportu, a jednocześnie odsunięte od głównych ciągów komunikacyjnych na odległość niezbędną do zapewnienia mieszkańcom komfortu.


Apartamenty Novum - opis inwestycji

'Apartamenty Novum' to inwestycja składająca się z czterech budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 9 kondygnacji naziemnych), które pomimo modernistycznego charakteru w naturalny sposób wpisują się w architekturę miasta. Ich układ nawiązuje do typowej krakowskiej zabudowy, tworząc jednocześnie naturalne, przestronne i pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce. Na niemalże wszystkich dachach pojawi się zieleń ekstensywna, która stanowi kompromis między nowoczesnym i postępowym rozwiązaniem, a dbałością o środowisko naturalne.

Dodatkowo w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. W hali garażowej zlokalizowane są także komórki lokatorskie.


Lokalizacja Apartamentów Novum

Inwestycja "Apartamenty Novum" zlokalizowana jest przy ul. Rakowickiej, w ścisłym centrum miasta. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się Dworzec Główny, Galeria Krakowska oraz kampus Uniwersytetu Ekonomicznego. Nie więcej niż 10 minut zajmuje spacer na Stare Miasto.

Oprócz bliskości centrum, atut tej lokalizacji stanowi dogodne skomunikowanie z innymi częściami miasta, zarówno korzystając z samochodu, jak i komunikacji miejskiej. Ponadto bliskość Dworca PKP zapewnia sprawny dostęp do Krakow Business Parku oraz lotniska w Balicach.

Sama ulica Rakowicka, przy której powstają Apartamenty Novum, to urokliwa, obsadzona szpalerem drzew aleja - doskonałe miejsce na rozpoczęcie spaceru lub przejażdżki rowerowej do pobliskiego parku Strzeleckiego czy Ogrodu Botanicznego.


Opis apartamentów

W inwestycji dostępne są apartamenty o powierzchniach od 25 do 130 m2, od jedno- do czteropokojowych. Jak można oczekiwać po nowej inwestycji, apartamenty mają bardzo wydajny układ, zapewniający również duże możliwości w indywidualnej aranżacji mieszkań. Większość apartamentów posiada balkony, natomiast wszystkie wejścia do klatek schodowych umieszczone są od dziedzińca.

Biorąc pod uwagę rozpiętość metraży oraz znakomitą lokalizację, inwestycja wydaje się być bardzo atrakcyjnym wyborem dla osób, które chcą mieszkać w pobliżu centrum oraz inwestorów planujących przeznaczyć kupione mieszkanie na wynajem.Informacje o Apartamentach Novum II

Drugi etap Apartamentów Novum zakłada powstanie budynków o unikatowym charakterze. Architektura osiedla nawiązuje do krakowskiego śródmieścia tworząc jednocześnie naturalny, przestronny i pełen zieleni wewnętrzny dziedziniec do wyłącznego użytku mieszkańców. W projekcie uwzględniono rekonstrukcję ceglanych ścian zabytkowego warsztatu artyleryjskiego, co w połączeniu z nowoczesną architekturą projektu nada oryginalny i rozpoznawalnym charakter zabudowie. Apartamenty Novum II to dwa 6 kondygnacyjne budynki znajdujące się w centrum Krakowa przy ul. Rakowickiej, oferujące łącznie ponad 200 mieszkań w najbardziej pożądanych metrażach na rynku - od 26 m2 do nawet 102 m2, z możliwością łączenia lokali.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4306
Miasto
Kraków
Ulica
Rakowicka
Dzielnica
Grzegórzki
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
440
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
9

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Grzegórzki

Grzegórzki - przyjazna dzielnica tuż obok ścisłego centrum

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.