Loading...
13378 Branded Map
Ref: 13378

OVO

Podwale, Stare Miasto

OVO - wynajem

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji OVO

Hamilton May Logo Hamilton May

OVO - wynajem

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkania do wynajęcia w apartamentowcu OVO we Wrocławiu. Na tej stronie znajdziesz lokale nowej generacji, które są zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta - na Podwa...

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkania do wynajęcia w apartamentowcu OVO we Wrocławiu. Na tej stronie znajdziesz lokale nowej generacji, które są zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta - na Podwalu.

OVO Wrocław - mieszkania do wynajęcia

OVO Wrocław to nowoczesny kompleks mieszkań, lokali i apartamentów. Zapewnia wszystko, czego potrzeba do życia na najwyższym poziomie.

Mieszkania do wynajęcia w OVO obejmują przestronne i współczesne apartamenty, które są doskonale zaprojektowane. Najnowsza technologia i niepowtarzalny projekt architektów z Francji sprawiają, że apartamenty OVO to połączenie stylu z funkcjonalnością. Każde mieszkanie jest przystosowane do potrzeb najbardziej wymagających lokatorów.

OVO to wyjątkowy komfort, jakość i niebanalny styl życia

 

W OVO możesz korzystać z szerokiego wachlarzu udogodnień. W wolnym czasie udaj się do wewnętrznego patio, by odpocząć w towarzystwie zieleni. Jeśli jesteś fanem aktywnego wypoczynku, masz do dyspozycji basen i siłownię. Wybierz się do strefy SPA, gdy zechcesz ukoić swoje zmysły i odprężyć ciało.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13378
Miasto
Wrocław
Ulica
Podwale
Dzielnica
Stare Miasto
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
168
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
7

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji OVO.

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - międzynarodowe miejsce spotkań Wrocławia

Historyczne centrum Wrocławia ma zaskakująco kosmopolityczny klimat.

Historyczne centrum Wrocławia ma zaskakująco kosmopolityczny klimat.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.