Loading...
4616 Branded Map
Ref: 4616

Apartamenty Na Powiślu

Leona Kruczkowskiego, Śródmieście

Mieszkania na wynajem w inwestycji Apartamenty na Powiślu

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty Na Powiślu

Hamilton May Logo

Mieszkania na wynajem w inwestycji Apartamenty na Powiślu

Doskonale zlokalizowane Apartamenty Na Powiślu sprawią że na nowo odkryjesz atmosferę starej, eleganckiej Warszawy. Pięć wygodnych budynków zaprojektowanych przez studio Kuryłowicz & Associates - j...

Doskonale zlokalizowane Apartamenty Na Powiślu sprawią że na nowo odkryjesz atmosferę starej, eleganckiej Warszawy. Pięć wygodnych budynków zaprojektowanych przez studio Kuryłowicz & Associates - jedno z najlepszych w całym kraju, stanowi wyraźne odniesienie do dostojnego stylu Art Deco oraz Warszawskiego Modernizmu, wykończonego w unikatowy i staranny sposób.

Cała inwestycja odgrodzona jest pięknymi żywopłotami, które w sposób dyskretny podkreślają jej odrębność. Inwestycja posiada na swoim terenie wewnętrzny ogród - ta zielona enklawa, z podkreślającym jej charakter oświetleniem oraz bezpiecznym placem zabaw dla dzieci jest niedostępna dla ruchu pojazdów. Apartamenty dostępne są w wielu rozmiarach i konfiguracjach - od mieszkań z 1 sypialnią, do penthousów z czterema sypialniami (94-139m2). Podziemia każdego budynku dostępne są dla wszystkich jego mieszkańców i mieszą: parking, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia gospodarcze i serwisowe.

Inwestycja Apartamenty Na Powiślu zlokalizowana jest na rogu ulic Kruczkowskiego oraz Ludnej, w otoczeniu 3 parków. W promieniu zaledwie kilkuset metrów można z łatwością odnaleźć przedszkola, sklepy oraz najbardziej popularne z Warszawskich restauracji i kawiarni. Rozwinięty transport miejski zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów Warszawy - w piętnaście minut można też dotrzeć na Powiśle za pomocą drugiej nitki metra. Innymi słowy - wszystko co jest konieczne do wygodnego życia znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Hamilton May zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z listą nieruchomości dostępnych w tej eleganckiej i prestiżowej inwestycji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4616
Miasto
Warszawa
Ulica
Leona Kruczkowskiego
Dzielnica
Śródmieście
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
139
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty Na Powiślu.

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...