Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Murano - Pokorna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4750 - Hamilton May
Loading...
4750 Branded Map
Ref: 4750

Apartamenty Murano

Pokorna, Śródmieście

Mieszkania na wynajem w inwestycji Apartamenty Murano

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty Murano

Hamilton May Logo

Mieszkania na wynajem w inwestycji Apartamenty Murano

Apartamenty Murano to doskonale zlokalizowany kompleks mieszkaniowy, położony na styku Śródmieścia i Żoliborza. Mieszkańcy inwestycji mają do dyspozycji wewnętrzny ogród o powierzchni 1 ha z 3 plac...

Apartamenty Murano to doskonale zlokalizowany kompleks mieszkaniowy, położony na styku Śródmieścia i Żoliborza. Mieszkańcy inwestycji mają do dyspozycji wewnętrzny ogród o powierzchni 1 ha z 3 placami zabaw dla dzieci.

Architektonicznie budynek nawiązuje do czasów MDM-u jak i modernizmu lat 30-tych XX wieku. Elewacja wykonana została z naturalnego kamienia, a od strony zachodniej zwieńczeniem inwestycji jest szklana wieża.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu ścisłego centrum miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku. Idealne położenie pod względem komunikacyjnym - stacja metra Dworzec Gdański znajduje się w odległości 300 m. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się 3 duże kompleksy biurowe: Gdański Business Centre, North Gate oraz budynek Intraco.

Powierzchnie mieszkań w inwestycji Murano zaczynają się od 33 m2. Każde z mieszkań ma dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury multimedialnej, a cały budynek został wyposażony w zaawansowany system wideofonów z funkcją alarmu.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4750
Miasto
Warszawa
Ulica
Pokorna
Dzielnica
Śródmieście
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
680
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
18

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty Murano.

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...