Loading...
4956 Branded Map
Ref: 4956

Marina Mokotów

Racławicka, Mokotów

Mieszkania na sprzedaż w inwestycji 'Marina Mokotów'

Zobacz aktualne oferty w
Marina Mokotów:

Hamilton May Logo

Mieszkania na sprzedaż w inwestycji 'Marina Mokotów'

Osiedle mieszkaniowe Marina Mokotów w Warszawie zostało zaprojektowane przez APA Kuryłowicz & Associates a jego budowa była realizowana w latach 2003-2006 przez największego polskiego developera D...

Osiedle mieszkaniowe Marina Mokotów w Warszawie zostało zaprojektowane przez APA Kuryłowicz & Associates a jego budowa była realizowana w latach 2003-2006 przez największego polskiego developera Dom Development S.A.

Działka, na której zlokalizowany jest cały kompleks Mariny Mokotów ma powierzchnię 20 ha. Cały teren jest bardzo ładnie zagospodarowany. Centralną częścią planu osiedla jest pas zieleni parkowej, ze zbiornikiem wodnym, połączony z parkiem urządzonym na historycznych wałach fortowych. Wzdłuż parku zlokalizowano kwartały zabudowy mieszkaniowej o różnorodnej intensywności i charakterze.

Prestiżowa lokalizacja, blisko centrum miasta i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. W pobliżu znajdują się Pola Mokotowskie. Galeria Mokotów w odległości 7 minut jazdy samochodem. Marina Mokotów to także idealny wybór pod względem lokalizacji dla osób pracujących na terenie zagłębia biurowego na Służewcu.

Na osiedlu Marina Mokotów znajdują się budynki mieszkalne o wysokości do 7 pięter, kameralne 3-piętrowe apartamentowce, domy w zabudowie szeregowej a także wolnostojące rezydencje. Powierzchnie oferowanych jednostek wahają się od 37 m2 do prawie 600 m2 w przypadku rezydencji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4956
Miasto
Warszawa
Ulica
Racławicka
Dzielnica
Mokotów
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
1027
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
7

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Marina Mokotów.

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...