Loading...

Nowoczesna inwestycja PRS powstanie na Zabłociu

Blog

...

Holenderski inwestor powiększa swoje portfolio o kolejny projekt mieszkaniowy. Zakup został zrealizowany przez Hamilton May na krakowskim Zabłociu.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Transakcję obsługiwał Greg Ryzio, jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów Hamilton May. Agent uczestniczył w przebiegu transakcji od samego początku. Jego rolą było kojarzenie dewelopera z kupującym, czuwanie nad negocjacjami i finalizacją umowy.

Dzięki temu na Zabłociu powstaje pierwsza tego typu inwestycja w modelu PRS (Private Rented Sector). Jest to sektor profesjonalnego wynajmu długoterminowego, w którym najemcy, w ramach jednej inwestycji, otrzymują do wyboru nowoczesne i umeblowane mieszkania.

Inwestorem jest zaufany partner Hamilton May, z którym od 2017 roku wspólnie wpływamy na profesjonalizację standardów na polskim rynku wynajmu mieszkań. O ostatecznym wyborze budynku zadecydowała jego atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania architektoniczne.

Gratulujemy Gregowi imponujących wyników, a przyszłym najemcom inwestycji życzymy samych dobrych chwil pod jednym z najbardziej innowacyjnych adresów w Krakowie.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.