Loading...

Lett Lazurowa - inwestycja na Bemowie gotowa na przyjęcie najemców

Blog

...

Lett Lazurowa to kolejna inwestycja należąca do skandynawskiego funduszu NREP w portfolio Hamilton Asset Management. Nieruchomość Lett Lazurowa zlokalizowana jest na warszawskim Bemowie.

Bliskość terenów zielonych oraz niedaleka odległość od stacji metra to połączenie gwarantujące idealny balans pomiędzy życiem rodzinnym, a komfortowym dojazdem do miejsca pracy.

Inwestycja oferuje funkcjonalne studia, mieszkania 2- i 3-pokojowe dostępne w różnych układach. Absolutnie unikatową propozycją są przestronne apartamenty premium z antresolami, tarasami oraz klimatyzacją. Najemcy skorzystają także z podziemnego garażu i komórek lokatorskich. Mieszkania są w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia się.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Zespół Hamilton Asset Management obsługujący projekty Lett oferuje kompleksowe przeprowadzenie przyszłych najemców przez cały proces wynajmu – od pierwszego kontaktu, przez prezentację mieszkań, weryfikację aż po zdalne podpisywanie umów. Cała usługa jest bezpłatna, a mieszkańcy nie muszą obawiać się żadnych kosztów prowizyjnych.

W stworzeniu marki Lett uczestniczył zarówno zespół Hamilton Asset Management, jak i interdyscyplinarny zespół Hamilton May, a działania objęły wsparcie marketingowe, IT oraz procesowanie najmu.

Więcej informacji o projekcie oraz oferty wynajmu dostępne są na stronie internetowej www.Lett.pl

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...