Loading...

Inwestycja Lett Kłobucka w pełni zamieszkana - Hamilton Asset Management zakończył proces wynajmu

Blog

...

W połowie 2022 roku skandynawski fundusz inwestycyjny NREP nawiązał współpracę z Hamilton May, w zakresie wynajmu 116 lokali w inwestycji Lett Kłobucka. Dedykowany do obsługi klientów inwestycyjnych zespół Hamilton Asset Management po nieco ponad dwóch miesiącach od uruchomienia najmu inwestycji przy ul. Kłobuckiej ogłosił na początku lutego zakończenie tego procesu. Proces najmu przebiegał bardzo sprawnie i obejmował publikację ofert, prezentacji nieruchomości, weryfikowania najemców oraz zdalne podpisywanie umów.

Wyjątkowa inwestycja PRS na granicy Mokotowa i Ursynowa oferuje klientom wysoki standard wyposażonych, gotowych do zamieszkania apartamentów. Najemcy doceniają w szczególności nowoczesny design wnętrz utrzymanych w klimacie skandynawskiego minimalizmu. Wartość dodaną stanowi tu lokalizacja. Południowa część Mokotowa oferuje liczne udogodnienia i zielone otoczenie.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Wszyscy mieszkańcy już wprowadzili się do inwestycji Lett Kłobucka. To międzynarodowa społeczność, która w oparciu o ideę 15-minutowego miasta, w wyborze nieruchomości kierowała się przede wszystkim bliskością strategicznych punktów na mapie – lotniska, biurowców, centrów komercyjnych. Rozbudowana infrastruktura Mokotowa to kolejne na liście udogodnień, z których korzystają najemcy Lett Kłobucka.

„Sukces jakim jest niezwykle szybkie zakończenie procesu najmu inwestycji Lett Kłobucka to przykład zmiany, jaka zachodzi na rynku. Najem to dziś preferowana forma użytkowania nieruchomości. Wysoki standard inwestycji oraz oferowane pełne wyposażenie pozytywnie wpłynęło na decyzję najemców, którzy wybierali Lett Kłobucka ponad konkurencyjnymi ofertami” mówi Karolina Pajka-Miś, Operations Manager w Hamilton Asset Management. Już wkrótce zespół Hamilton Asset Management uruchamia najem kolejnej inwestycji – przy ulicy Lazurowej.

Więcej informacji www.Lett.pl