Loading...
3788 Branded Map
Ref: 3788

Tarasy Verona

Kołowa, Bronowice

Verona Tarasy w Krakowie - oferty sprzedaży mieszkań

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Tarasy Verona

Hamilton May Logo

Verona Tarasy w Krakowie - oferty sprzedaży mieszkań

Tarasy Verony to nowa luksusowa inwestycja położona przy ulicy Armii Krajowej. Doskonała lolalizacja w linii prostej od Rynku Głównego, blisko krakowskich Błoń, w sąsiedztwie nowych biurowców Newton, ...

Tarasy Verony to nowa luksusowa inwestycja położona przy ulicy Armii Krajowej. Doskonała lolalizacja w linii prostej od Rynku Głównego, blisko krakowskich Błoń, w sąsiedztwie nowych biurowców Newton, Edison i Galileo, zaledwie kilka minut pieszo od rozległych terenów zielonych.

Tarasy Verony to kompleks dwóch nowoczesnych budynków. Dobrze rozplnowane mieszkania z dużymi tarasami i balkonami gwarantują wyjątkowe widoki na panoramę Krakowa. Inwestycja charakteryzuje się doskonałym położeniem, nowoczesną architekturą, dbałością wykończenia oraz pełnym bezpieczeństwem. Tarasy Verona są obsługiwane przez profesjonalną firmę ochroniarską, osiedle wyposażone jest w monitoring. W mieszkaniach przygotowano podłączenie pod instalację alarmową oraz videofony.

Dla wygody oraz rozrywki mieszkańców w jednym z budynków znajdować się będzie centrum fitness (wraz z sauną i jacuzzi), w drugim zaś basen.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 3788
Miasto
Kraków
Ulica
Kołowa
Dzielnica
Bronowice
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
166
Od centrum
2km
Wszystkich pięter
14

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Tarasy Verona.

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...