Loading...
3788 Branded Map
Ref: 3788

Tarasy Verona

Kołowa, Bronowice

Apartamenty na wynajem i sprzedaż w inwestycji Tarasy Verona

Zobacz aktualne oferty w
Tarasy Verona:

Hamilton May Logo Hamilton May

Apartamenty na wynajem i sprzedaż w inwestycji Tarasy Verona

Hamilton May prezentuje szeroki wybór apartamentów, zarówno do wynajęcia jak i kupna, w Tarasach Verona - inwestycji znajdującej się w dzielnicy Bronowice, w pobliżu centrum Krakowa. Tarasy Verona ...

Hamilton May prezentuje szeroki wybór apartamentów, zarówno do wynajęcia jak i kupna, w Tarasach Verona - inwestycji znajdującej się w dzielnicy Bronowice, w pobliżu centrum Krakowa. Tarasy Verona to popularne miejsce zamieszkania obcokrajowców i osób pracujących w pobliskich centrach biurowych


Inwestycja Tarasy Verona

Nowoczesny kompleks składa się z dwóch wieżowców, w których każdy apartament posiada taras lub balkon. Na terenie kompleksu znajduje się basen i siłownia na użytek mieszkańców, a także podziemny garaż. Apartamentowce są wykończone w wysokim standardzie i są w pełni monitorowane i chronione 24 godziny na dobę.


Lokalizacja

Tarasy Verona znajdują się przy ulicy Armii Krajowej, w Bronowicach, ok. 3 km na zachód od Starego Miasta. Inwestycja posiada łatwy dostęp zarówno do centrum jak i autostrady A4. W pobliżu kompleksu znajduje się wiele nowych budynków biurowych, dzięki czemu jest on idealnym miejscem zamieszkania dla profesjonalistów z krakowskich korporacji.


Apartamenty w Tarasach Verona

Apartamenty dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od małych apartamentów typu studio, dwu-i trzypokojowych apartamentów i ekskluzywnych penthousów położonych na najwyższych piętrach, oferujących wspaniałe widoki na Kraków. Wszystkie apartamenty wyposażone są w balkony - te położone na najwyższych piętrach mają dostęp do tarasów.


Ogólne informacje

Hamilton May, jako biuro zajmujące się nieruchomościami o wysokim standardzie, bardzo często posiada w swojej ofercie apartamenty dostępne na wynajem w Tarasach Verona.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 3788
Miasto
Kraków
Ulica
Kołowa
Dzielnica
Bronowice
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
166
Od centrum
3km
Wszystkich pięter
14

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...