Loading...
11119 Branded Map
Ref: 11119

Villa Karolina

Sienna, Wola

Villa Karolina - kameralny apartamentowiec z basenem i salą fitness

Zobacz aktualne oferty w
Villa Karolina:

Hamilton May Logo Hamilton May

Villa Karolina - kameralny apartamentowiec z basenem i salą fitness

Hamilton May prezentuje wyjątkową inwestycję Villa Karolina z dostępnym dla mieszkańców basenem, reprezentacyjną recepcją, salą fitness i całodobową ochroną, położoną w centrum Warszawy. ...

Hamilton May prezentuje wyjątkową inwestycję Villa Karolina z dostępnym dla mieszkańców basenem, reprezentacyjną recepcją, salą fitness i całodobową ochroną, położoną w centrum Warszawy.


Villa Karolina

Villa Karolina jest kameralnym apartamentowcem o podwyższonym standardzie wykończenia. Inwestycja została stworzona dla ludzi na co dzień związanych zawodowo z biznesowym centrum stolicy. Budynek z 2012 roku charakteryzuje się wyjątkowo elegancką architekturą. Elewacja jest wykonana ze szkła i piaskowca, a klatki schodowe z materiałów takich jak szkło, marmur i stal.

Lokalizacja Villa Karolina

Budynek znajduje się na rogu ul. Żelaznej i Siennej w bardzo atrakcyjnym i nieustannie rozwijającym się punkcie Warszawy. W bliskiej okolicy powstają biurowce, odnawiane są historyczne kamienice, a skwery i place poddawane są całkowitej renowacji.

Lokalizacja apartamentowca uznawana jest przez ekspertów rynku za najbardziej rozwojową część miasta oferującą ponadnormatywne zyski kapitałowe. W bliskim sąsiedztwie powstają flagowe inwestycje miasta takie jak Mennica Legacy Tower, Spinnaker Office Tower, Generation Park i Skyliner. W okolicy wiele punktów usługowych restauracji i kawiarni. Stacja metra przy rondzie ONZ, jak i wiele stacji tramwajowych i autobusowych czyni z Villa Karolina jedną z lepiej skomunikowanych lokalizacji miasta.


Apartamenty w Villa Karolina

Wśród 350 loftów i mieszkań zlokalizowanych w kompleksie znajdzie się 168 jednopoziomowych lokali, oraz 187 dwupoziomowych. Wszystkie mieszkania są energooszczędne, z dużymi oknami , a w przypadku penthousów również z widokiem na centrum stolicy. Mieszkania dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach wykończenia. Zakres powierzchni wynosi od 36-160m2.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 11119
Miasto
Warszawa
Ulica
Sienna
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
60
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
8

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.