Loading...
3864 Branded Map
Ref: 3864

Apartameny przy Bulwarze

Masarska, Grzegórzki

Mieszkania na wynajem i sprzedaż w doskonale usytuaowanej inwestycji Apartamenty przy Bulwarze

Zobacz aktualne oferty w
Apartameny przy Bulwarze:

Hamilton May Logo Hamilton May

Mieszkania na wynajem i sprzedaż w doskonale usytuaowanej inwestycji Apartamenty przy Bulwarze

Apartamenty przy Bulwarze to absolutnie nowoczesny kompleks o mieszanym, komercyjno-mieszkalnym przeznaczeniu, znajdujący się w sąsiedztwie popularnej Galerii Kazimierz. Jest on jednym z bardziej p...

Apartamenty przy Bulwarze to absolutnie nowoczesny kompleks o mieszanym, komercyjno-mieszkalnym przeznaczeniu, znajdujący się w sąsiedztwie popularnej Galerii Kazimierz. Jest on jednym z bardziej popularnych budynków mieszkalnych dla osób pragnących zamieszkać w tej okolicy.


Apartamenty przy Bulwarze - opis inwestycji

Apartamenty przy Bulwarze to duża, nowoczesna inwestycja zaprojektowana przez znane studio architektoniczne Ingarden & Ewy. Najbardziej charakterystyczną cechą kompleksu jest fasada, wykończona jasnym tynkiem szlachetnym i naturalnym kamieniem, by z zewnątrz sprawiać wrażenie gładkiej, zaokrąglonej powierzchni.

Główny budynek składa się ze 167 apartamentów rozłożonych na 6 piętrach, oraz powierzchni komercyjnych na parterze. Wspomniany budynek jest połączony z pięcioma innymi, mniejszymi budynkami. Cały kompleks ma bezpośredni dostęp do Bulwarów Wiślanych, od których inwestycja wzięła swoją nazwę. Każdy z budynków wyposażony jest w windę oraz posiada podziemny parking.Lokalizacja Apartamentów przy Bulwarze

Inwestycja "Apartamenty przy Bulwarze" położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Kazimierz - jest to pierwsza zabudowa, jaka pojawia się w zasięgu wzroku po wyjściu z centrum handlowego ze wschodniej strony.

Inwestycja znajduje się w samym sercu jednej z bardziej zabudowanych części Grzegórzek, w skład której wchodzi również biuro State Street i osiedle Wiślane Tarasy, i położony jest w odległości krótkiego spaceru do brzegu Wisły. Centrum Kazimierza dzieli od inwestycji zaledwie 7 min na piechotę, a Stare Miasto i Rynek - 15 minut. W pobliżu znajduje się wiele przystanków transportu miejskiego, co czyni Apartamenty przy Bulwarze doskonałym miejscem dla młodych profesjonalistów.


Opis apartamentów

Dostępne są apartamenty o powierzchniach od 30 do 90 m2, w konfiguracjach dwu- i trzypokojowych. Apartamenty mają bardzo wydajny układ, wykorzystując każdy metr kwadratowy w jak najlepszy sposób. Wiele apartamentów posiada balkon (głownie te, których okna wychodzą na dziedziniec). Najbardziej pożądanymi apartamentami są te znajdujące się na ostatnich piętrach, z widokami na Wawel i Wisłę.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 3864
Miasto
Kraków
Ulica
Masarska
Dzielnica
Grzegórzki
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
300
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Grzegórzki

Grzegórzki - przyjazna dzielnica tuż obok ścisłego centrum

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.