Apartamenty w luksusowej inwestycji 'Plac na Groblach 5' - Plac Na Groblach, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 4285 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty w luksusowej inwestycji 'Plac na Groblach 5'


Zdjęcia inwestycji Plac Na Groblach 5

Plac Na Groblach 5

Plac na Groblach 5 to nowoczesna, ukończona w 2013 roku, inwestycja mieszkaniowa składająca się z dwóch niezależnych kamienic. Położona na przeciw wzgórza Wawelskiego oferuje swoim mieszkańcom prawdopodobnie najlepszą lokalizację w Krakowie.


Opis inwestycji

Plac na Groblach 5 zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących ciszę, wysoki standard życia oraz niezwykłą lokalizację.


Na inwestycję składają się dwie, niezależne kamienice, dzielące patio oraz podziemny garaż. Mimo, iż zostały zaprojektowane jako nowoczesne bryły, harmonijnie wpisują się one w zabytkowy charakter krakowskiego Starego Miasta.


Lokalizacja

Kompleks, zlokalizowany u podnóża Wzgórza Wawelskiego, oferuje niepowtarzalną okazję zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Otwarty teren Placu na Groblach pozwala cieszyć się widokiem na Wawel oraz Wisłę. Bliskość jednej z głównych arterii komunikacyjnych Krakowa, Alei Trzech Wieszczów, zapewnia doskonały dojazd do każdej części miasta.


Opis apartamentów

Na inwestycję składa się 49 luksusowych apartamentów o metrażach od 35 do 265 m2. Na ostatnich kondygnacjach stworzono 5 apartamentów typu "penthouse" z przestronnymi tarasami widokowymi. Wysoki standard inwestycji podkreśla podziemny parking, portiernia, wykończenie naturalnymi materiałami.


Ogólne informacje o inwestycji

Hamilton May specjalizuje się w pośrednictwie w najmie i sprzedaży apartamentów o najwyższym standardzie wykończenia w centrum Krakowa. Dzięki temu posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór apartamentów w inwestycji 'Plac na Groblach 5'

Dodaj swoją nieruchomość w Plac Na Groblach 5
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 4285
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Plac Na Groblach

Dzielnica
Stare Miasto

cena sprzedaży od
550 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
15 500 PLN

cena wynajmu od
2 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
60 PLN

ilość mieszkań
49

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6